Auta pro golfistu - brm brm

Vejde se vám bag se všemi holemi do kufru auta na šířku?

• Ano, včetně driveru

Hlasy: 28 63.6%
  • Ano, ale driver musím vyndat

Hlasy: 14 31.8%
  • Nevejde a musím hrát v kufru tetris

Hlasy: 1 2.3%
  • Nevejde se prakticky vůbec / dávám na zadní sedačky

Hlasy: 1 2.3%
  • Záleží na tom, zda mám složenou střechu B)

Hlasy: 0 0.0%

• Hlasovalo
    44

jan

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,557
1,643
123
Praha
Jméno
Honza
Chybí nám zde vlákno o autech. A jelikož je auto nedílnou součastí života každého golfisty, tak zakládám. :)

Takže vše o autech, o převážení golfových krámu, tipy jak zabalit 4 členou rodinu na dovolenou včetně 4 bagu a vozíků do Fabie atp...

jan

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,557
1,643
123
Praha
Jméno
Honza
Pokud uvazujete o koupi auta pro zabavu, hodne mne zaujalo s jakou peclivosti myslel Nissan na golfisty u modelu 370Z. :)

Primo v aute naleznete tuto instrukcni nalepku:

A realne takto pekne date dva plne bagy do auta, u ktereho by to clovek necekal (ale vyrobce na to myslel)...

Davame palec nahoru :D

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,312
1,996
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
ja pokud potrebuju, tak se mi na sirku vejde i se drevama, ale vetsinou ho davam uhlopricne, pokud nepotrebuju vic mista :) vozidlo honda civic 2010 :)

Upraveno:

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,988
2,046
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Asi by bylo dobrý, aby každej kdo sem dá příspěvek i napsal o jaký typ vozidla jde. Abychom se my ostatní, až budem kupovat nový vůz, tím mohli poučit.:);).
Za mě : do Merivy leda křížem a kdybych nechtěl vyndavat driver , musím šoupnout zadní sedačku trochu dopředu.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan a requo

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,059
883
123
Jméno
David Machač
Mám Hyundai i30 combi a napříč se mi vejde včetně dřeva. Na konci kufru, nebo na začátku, jak se te vezm :) je kufr rozšířený, takže bez problému se tam vjede. Mám vyzkoušeno, že se mi do auta vejde i vozík (obyč trojkolák Masters) a velká taška na víkend pro dva a bag. Vše přikryto roletou. Jen řeším, jestli by menší vozík (např. Clicgear) nevešel na výšku do auta a tím bych získal další místo v kufru. Brácha ma Ford Kuga a tomu se to do kufru nevejde.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,312
1,996
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
jeste mam zkusenosti se superbem 3: generace (2015), tam se nevejde ani na delku ani na sirku, proste jen uhlopricne a to je dost neprakticke, takze vyndat dreva a dat na delku
pak Volvo XC90 2016 dam by se veslo 10 bagu na delku na sebe :D

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka75 a jan

jan

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,557
1,643
123
Praha
Jméno
Honza
Moje zkusenosti:
Toyota Avensis - na sirku nevejde, nutne vyndat driver ci uhlopricne.
Volvo V70 III.g (aktualni) - na sirku supertesne, lepe vyndat driver.
Lexus IS, GS 3.g (aktualni) - V pohode dva bagy na sirku nad sebe na zacatek kufru. Dalsi bagy bez driveru se vejdou i do druhe casti kufru. U IS to plati i pro minulou generaci.

Zkusenost se Superbem mam stejnou jako psal Honza. A za optimalni povazuji Toyotu Land Cruiser, kam se vejde i bag nahozeny na rozlozenem voziku... :)

Zuziky

Aktivní člen
28.10.2016
312
252
73
Jméno
Zuzana W.
peugeot 306, bag se vleze, je treba vyndat driver a dat zesikma...do kufru nacpeme dva bagy, dva voziky, treti bag musi dovnitr vedle mladase :D co budeme delat, az bude chtit jezdit vepredu, nevim...odmitam sedet vedle bagu :D

Upraveno:
  • To se mi líbí, Shot!

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,320
951
123
Jméno
Marta N.
Tak asi to není ke chlubení (s ohledem na stáří vozu), ale do Ford Focus I. combi dáme do kufru 4 bagy i s dřevy (1 standbag), dva trojkolové vozíky, jeden dvoukolový. Od jara bude místo dvojkoláku další tříkolák a ten se tam myslím v klidu vejde. Problém bude, až zjistí manžel, že nosit bag na zádech není takový žůžo a bude chtít vozík taky :) Fakt je ten, že jet na golfovou dovolenou, znamená koupit na střechu rakev...Víc se toho do kufru nevejde. Ale na turnaje se takto přemisťujeme v pohodě.
Okoukáváme jiná auta, které jednou nahradí našeho Fokouše a s ohledem na rozměry jeho kufru se hledá špatně. Měla jsem v hledáčku Superb, ale při pohledu do jeho kufru jsem ohromena nebyla a vy jste mě v tom tady utvrdili. Máte někdo zkušenost s novým Mondeem v kombíku samozřejmě? Kufr mi přijde obrovský. No a z těch nejnovějších mě zaujal Kodiaq...ale jaksi...to bude ještě nějaký čas v kategorii snů.

• To se mi líbí, Shot!

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Mám Dacii Duster. Kupovali jsme jí dva a půl roku zpátky jako nové - poměr cena/nové auto/trochu vyšší podvozek (polní cesty). Do kufru se bag na šířku vejde, ale bez driveru. Resp. kufr má docela výrazné prolisy, takže místy se tam vejde, ale nejde zasunout. To je jeden z důvodů, proč s sebou stále vozím jen sundaybag. Dva bagy se vejdou, i s vozíky, ale moc místa v autě už jinak není. Jinak s autem na takové to české "pojíždění" jsem spokojen - především k silnicím. Ale pro více golfistů v rodině to vzhledem k menšímu (užšímu) kufru úplně není. Zvlášť, když vozíte ještě kočárek, v zimě sáňky a tak. :)

Předtím honda civic coupe - tam na sirku by se dva myslím vešly. Ukápla mi slza vzpomínky, takové krásné auto, to bylo. Doufám, že je mu v automobilovém nebi krásně a čeká tam na mě v garáži. :)

Upraveno:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka75 a jan

ZIZU

Nováček
14.2.2016
10
5
13
Jméno
Aleš
Naprosto ideální auto na golf je Ford Mondeo - do kufru 3x bag a 3x vozík není problém. Když jedu sám beru Mazdu mx-5 (miatu), bag po vyndání driveru dám s trochou snahy do kufru a zbytek ke spolujezdci. ve 2 absolutně žádná šance :D

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,787
1,276
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Laguna 2, do kufru se narvalo vybavení pro 4 golfisty, bagy a vozíky. V létě vyměněna za dacii Lodgy, tam se vejde to samé a pár bas lahvačů.
V rodině i Megane 2 kombi a taky pohoda minimálně pro 3.
Teď jsem dostal oktavku 3 generace kombi a jak tam poskládat výbavu pro dva jsem nezkoušel. Uvidíme.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Máte někdo v plánu u sebe obměnu vozového parku? Resp. kdo šel do autosalonu s dvěma bagy a vozíky a snažil se to tam naskládat? My jsme třeba takhle chodili s dětským kočárkem. :) Tak proč ne bagy.

Jinak, co se mi jako auto pro rodinu s dětmi, pro golf a tak hodně líbí, jsou ty různé minidodávky. Zkušenosti? Např. Citroen Berlingo Multispace? U těch větších ala traveller atp, tam už trochu u sebe narážím na cenu, slušná ojetina u malédodávky vnímám jako větší riziko, než snad u osobního auta. :(

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,988
2,046
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Já chystám obměnu cca za 3 roky, ale představuju si to přesně jako ty. Vezmu bag s driverem a nejdelším dřevem a zásadní parametr bude jestli se tam vejde na šířku. Děti už mám z domu, takže o minidodávce neuvažuju.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka75 a requo

jan

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,557
1,643
123
Praha
Jméno
Honza
Máte někdo v plánu u sebe obměnu vozového parku? Resp. kdo šel do autosalonu s dvěma bagy a vozíky a snažil se to tam naskládat? My jsme třeba takhle chodili s dětským kočárkem. :) Tak proč ne bagy.

Jinak, co se mi jako auto pro rodinu s dětmi, pro golf a tak hodně líbí, jsou ty různé minidodávky. Zkušenosti? Např. Citroen Berlingo Multispace? U těch větších ala traveller atp, tam už trochu u sebe narážím na cenu, slušná ojetina u malédodávky vnímám jako větší riziko, než snad u osobního auta. :(
No ja to takto zkousel a byl to jeden z duvodu proc jsem sveho casu nevzal hybrid :)

Jinak mam zkusenost s Peugot Partner TePee neb jsem si to pujcil na tyden ve spanelsku a kocar i hole a vozik pohodicka. Za ty penize hodne rodinneho "odvezeni". :D

VW Sharan je tez uplne v klidku ;)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

jan

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,557
1,643
123
Praha
Jméno
Honza
Tak jsem si dnes zkousel novy Jaguar XE a kufr pro golfistu rozhodne ne idealni. Jeden bag na sirku by to dalo, vice ne. Pro me konecna. :(

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Nikdo tu teď není.

Statistiky fóra

Vlákna
1,923
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter