Tours AT&T Pebble Beach Pro Am

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,968
2,061
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Celkem jsem se těšil až tento turnaj konečně uvidím. Všechny ty celebrity a tu atmosféru.

Co mě překvapilo - relativně vysoký hcp některých z nich. Zaregistroval jsem 11 ale i 16. Nic proti. Jen jsem to nečekal. Každopádně klobouk dolů. Já bych měl strach, že si udělám ostudu. Jsem povrchní a samolibý od přirození...

O počasí ani nemluvím. Až mi jich bylo líto.

Jinak přenos jsem si moc neužil. Nějak jsem nevěděl koho sledovat. Navíc mi přišlo, že profesionální hráči nehráli s takovou "zodpovědností" než když hrají sami. Nebyl z toho cítit Pro turnaj ani ta Am zábava. Takové celé polovičaté mi to přišlo.

Caseyho mám rád a držím mu palce!

Upraveno moderátorem:

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
606
425
63
KHGCS
Celkem jsem se těšil až tento turnaj konečně uvidím. Všechny ty celebrity a tu atmosféru.

Co mě překvapilo - relativně vysoký hcp některých z nich. Zaregistroval jsem 11 ale i 16. Nic proti. Jen jsem to nečekal. Každopádně klobouk dolů. Já bych měl strach, že si udělám ostudu. Jsem povrchní a samolibý od přirození...

O počasí ani nemluvím. Až mi jich bylo líto.

Jinak přenos jsem si moc neužil. Nějak jsem nevěděl koho sledovat. Navíc mi přišlo, že profesionální hráči nehráli s takovou "zodpovědností" než když hrají sami. Nebyl z toho cítit Pro turnaj ani ta Am zábava. Takové celé polovičaté mi to přišlo.

Caseyho mám rád a držím mu palce!
Tak dnešní finálové kolo bude asi o něčem jiném - i když náskok Paula Caseyho je slušný, ale mít “v zádech” Phila je taky záhul.
Ten přenos, kdy do toho stříhají i amatéry je samozřejmě “lehce” nepřehledný. Ovšem úder quarterbacka Tonyho Roma z tribuny ala Phil byla famózní :up:
Možná to u těch profíků vypadá, že hrají tak nějak méně zodpovědně, ale nemyslím si, že to tak ve slutečnosti je. Ostatně -15 vedoucího hráče svědčí o profi přístupu ;)
Tak dneska večer finalové kolo a super golf (věřím v to).

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: doktordee

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,302
919
123
Jméno
Marta N.
Taky sleduju, počasí otřes, ale hraje můj oblíbenec Phil a tak mě to prostě baví.

Jarek

Člen fóra
8.2.2019
71
50
18
On i ten caddy s doutníkem je ukázkou, kdo je v kategorii Am. Jsou to vybrané celebrity, pokud bude někdo hodně známý s hcp třeba i 36, tak bude pozván. Určitě to není o výkonu. Tak byl ten turnaj pojat už v dobách Bing Crosbyho. Tehdy si odskočili někteří Am i do lesíka, ulevit si po divoké noci. No, nebyla TV. Viz kniha, kterou zmiňuji dole.

Potěšil mě Phil, jak se znovu zvedl po smůle s deštěm. Naopak Spieth jde pořád tak nějak dolů. A na Caseyho jsem zvědav. Finálové kolo bude určitě zajímavé, víc o golfu.

Btw četli jste knihu Zápas? O hře Hogan+Nelson versus Venturi+Ward. V knize píší o hřišti Cypress Point v Pebble Beach. Pokud se nepletu, není to tohle hřiště. Ale kniha je fakt úžasná, četl jsem ji už 2x.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,730
1,214
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
On i ten caddy s doutníkem je ukázkou, kdo je v kategorii Am. Jsou to vybrané celebrity, pokud bude někdo hodně známý s hcp třeba i 36, tak bude pozván. Určitě to není o výkonu. Tak byl ten turnaj pojat už v dobách Bing Crosbyho. Tehdy si odskočili někteří Am i do lesíka, ulevit si po divoké noci. No, nebyla TV. Viz kniha, kterou zmiňuji dole.

Potěšil mě Phil, jak se znovu zvedl po smůle s deštěm. Naopak Spieth jde pořád tak nějak dolů. A na Caseyho jsem zvědav. Finálové kolo bude určitě zajímavé, víc o golfu.

Btw četli jste knihu Zápas? O hře Hogan+Nelson versus Venturi+Ward. V knize píší o hřišti Cypress Point v Pebble Beach. Pokud se nepletu, není to tohle hřiště. Ale kniha je fakt úžasná, četl jsem ji už 2x.
Btw. Nečetl. Nemáš to v elektronické podobě?

Jarek

Člen fóra
8.2.2019
71
50
18
Tady jsem jí mají za hubičku.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,730
1,214
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Díky, ale o to nejde.
Já už prostě papírové knihy nemám kam dávat, mám jich spousty.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Trenér

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
648
573
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Díky za tip. Objednáno :)

@JardaK jestli budeš chtít a neuděláš z ní salát tak pujčím

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
648
573
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Včera jsem šel spořádaně “spát se slepicemi” a teď se při pohledu na leaderboard vidím, ze je vše obráceně. Jsem zvědavý jestli to bude jen formální dohravka nebo to ještě chlapci zdramatizuji. :)

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
648
573
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Tak jsem si to nedočkavě pustil v telefonu po cestě domu. V pravou chvíli, abych viděl dva berdiky na 18 a vítězství PM. Ještě aby mu vyšel i ten poslední major :) :) :)

Jarek

Člen fóra
8.2.2019
71
50
18
Taky mu budu držet v červnu palce. Letos jsou termíny v sezoně jiné, Tour Championship je už koncem srpna. Co budou hrát v září?