Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ARCHIV - Podpora 19.jamky (novinky, náměty a připomínky) do konce roku 2019

Stav
Uzamčeno.
Ok, proč ne. Netuším, co je to v té závorce (pátek odpoledne :). Tady jsou kraje, přiřaď mi je prosím k jednotlivým barvám a regionům a já to pak nastavím. :)

Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královehradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský, Slovensko
Modra-Praha, stredocesky, ustecky
cervena-jihocesky, plznesky, karlovarsky
zelena-liberecky, kralovehradecky, pardubicky, vysocina
zluta-jihomoravsky,olomoucky, moravskoslezky, zlinsky
oranzova-slovensko
:)
 
Modra-Praha, stredocesky, ustecky
cervena-jihocesky, plznesky, karlovarsky
zelena-liberecky, kralovehradecky, pardubicky, vysocina
zluta-jihomoravsky,olomoucky, moravskoslezky, zlinsky
oranzova-slovensko
:)

hotovo, jak v hřištích, tak v nejoblíbenější jamce. :)
 
Barvy v kalendáři

Já se bojím, že barvy časem nebudou dodržovány. V kalendáři. Když to zadám přes telefon tak si barvu kraje nebudu pamatovat. Pokud by se to rozrostlo byl spíše pro individuální kalendáře právě pro danou oblast. Pak si nechám zobrazovat pouze oblasti které se mě týkají anebo zajímají. Ono mít v kalendáři třeba 8 záznamů v jeden čas asi nebude zrovna fajn. Navíc když 4 z nich budou na druhé straně republiky.

Je to spíše nápad pro řešení do budoucna. Kvůli dělení a přehlednosti.
 
Upraveno:
Testovací provoz kalendáře pro znázorňování společné hry.
  • Společný kalendář dostupný tu: https://www.19jamka.cz/pages/calendar-test/
  • Kalendář je viditelný pro všechny
  • Pokud chcete zapisovat do kalendáře, tak mi nejprve pomocí soukromých zpráv pošlete email s vaším účtem google (případně vám sdělím heslo k hromadnému účtu kalendar@19jamka.cz - zbytečně nešířit), přístup vám povolím (https://www,google.com/calendar)
  • domluva nad událostí tady ve vlákně, případně přes soukromé zprávy
Nové události v kalendáři musí obsahovat: Čas, datum (to bude automaticky), místo a jméno, které používáte zde na jamce, viz příklady:
  • Hodkovičky (18j) (JanKostalCZE)
  • Kdekoli v Praze (9j) (requo)
Nezapomeňte nastavit upomínku na mobil 3 hod předem, aby si člověk případně stačil dojet pro hole. :)
 
Upraveno:
Ad kalendář: prozatím takto, viz https://www.19jamka.cz/threads/kalendar-19-jamky-pojdme-si-zahrat.546

Nejsem s tím úplně spokojený, musím jaít cestu, jak ten kalendář rozumně zviditelnit i bez odkazu. nicméně, je to google kalendář, přidávat se tam lze a sledovat události taky. Testovací události jsem už promazal. je dostupný i z titulní stránky, zatím v sekci vítejte.
 
Prosím při zapsání události do kalendáře maximálně zpřesnit místo a upomínku na telefon nastavit na 3 hodiny před. Abych si případně stihl vzít volno dojít pro hole ;-)
 
Omlouvam se, google kalendar nepouzivam .... a menit to nebudu :)
Potrebuji jeste jinou variantu, najeke special okno :)
 
Omlouvam se, google kalendar nepouzivam .... a menit to nebudu :)
Potrebuji jeste jinou variantu, najeke special okno :)
ja taky nepouzivam a dokonce jsem si kvuli tomu zalozil gmail
 
A co kdyby se to napsalo na forum i do kalendare.
Jakysi changelog. A kdo nechce kalendarovat, muze se ozvat pres forum..?
 
Kalendar je profi, tomu rozumim. Naprosto chapu, ze bude nekomu vyhovovat.
Ale pro nas, obycejny chlapaky jeste nejakou light variantu, kterou jen prolistuju, podivam kde, kdo ma zajem o "partaka" a domluvim de s nim v nejakem vlaknu.

Mohlo by to byt za me klidne pod sebou, jako zpravy tady v sekci :)

Myslel jsem zkusit nejak zacit, jsou mezi nama profici pres IT a jiste to casem ucesou.
 
Myslel jsem zkusit nejak zacit, jsou mezi nama profici pres IT a jiste to casem ucesou.

Mně kalendář taky docela vyhovuje, ale uznávám, že úplně easy řešení to není - prostě je to něco jiného, než tu na fóru. Aby se to rozběhlo, je potřeba to používat. Prozatím nás ta má zapisovací právo 6 lidí (co se mi ozvali do emailu). Pokusím se dohledat řešení, které by kalendář umožňovalo více zaintegrovat do fóra, tak, aby byly spojené výhody obojího. Bohužel žádné řešení, které to umí hned, jsem nenalezl - byť nějaké integrované kalendáře pro forum existují, ale žádná sláva pro tyto účely.

Prozatím je možné využít mimo kalendář dvě řešení:

  • Mikroshoty - rozšířeno na všech stránkách na pět posledních příspěvků, pokud se bude využívat, možno i více
  • V této sekci "Akce na živo" (https://www.19jamka.cz/forums/akce-nazivo.16/) je klidně možné založit pro svoji hru samostatné téma, v obdobné formě, jako do kalendáře, tzn. příklad vlákna "27.2. Hodkovičky (18j)" atp. Uvidíme, co se osvědčí pak více. Vždy datum do titulky, po ukončení takového data průběžně někdo z moderátorů vlákno zamkne a přesune do archivu. Tak by mělo být vidět pouze to "aktuální".

Bohužel, samotná řešení (kalendář, téma, mikroshot) jsou za tím nepropojena. Uvidíme, co bude nejpoužívanější, byť zatím vede kalendář.
 
Dámy a pánové, GOLFOVÁ VÝZVA 2017 naší 19.jamky je TU!

V rámci finále naší golfové túry byla dnes představena akce pro všechny golfisty bez rozdílu věku, pohlaví zkušeností - golfová výzva. Dneska začátek, oficiálně všude jinde začínáme od 1.3. Takže, jste připravení na VÝZVU? Přidejte se! :)

Více info tu: https://www.19jamka.cz/forums/golfova-vyzva-2017.50/
 
V odznacích máme:

Golfové turnaje (od 1.2017 nebo registrace na 19jamce)
  • Turnaj TOP10 (1x/5x/10x/25x)
  • Turnaj TOP5 (1x/5x/10x/25x)
  • Turnaj Vítěz! (1x/5x/10x/25x)
  • TOUR WINNER
Rád bych nastavil omezení na turnaje, které se počítají do splnění této výzvy, tak, aby se odlišili piditurnájky, kde je 6-7 účastníků od většího počtu. Dávám ke zvážení a diskusi, jak to kdo vnímáte, jaké by bylo optimální číslo - neomezovat, 20, 30, 40... je ptořeba mít na zřeteli, že ne každý se účastní (chce/může) účastnit masivních akcí. Názory?
 
dal bych pravidlo alespon 11 v kategorii, aby i to TOP10 bylo zaslouzene :D
 
To omezeni bych nedelal. Sam vim, ze pocet lidi v nejake kategorii je casto hodne osemetne (malo lidi a slucovani...) a nemyslim si, ze by nekdo dle toho vybiral.
 
Každému nově registrovanému uživateli tu na fóru bude automaticky poslána úvodní soukromá zpráva, kterou budu průběžně doplňovat, jak bude potřeba. Abyste o ní nebyli ochuzeni, tak jí přikládám i sem (tzn. kdo se ještě nepředstavil a nevyplnil svůj WITB?:)
---

Ahoj,

vítej na fóru 19jamka.cz, českém golfovém fóru. Tato první soukromá zpráva slouží pro tvé úvodní seznámení se zvyklostmi na našem fóru, které je vhodné vzájemně dodržovat. Stručně to zásadní:
  • Slušné chování: jsme golfisti, u nás je to téměř povinnost. Slušní uživatelé jsou vítání - neosočuj, nenadávej, nespamuj, nepomlouvej. Vyvaruj se všeho, co odporuje slušné diskusi. Běžně si tu tykáme. Mnozí lidé se na fóru vzájemně znají i osobně, tzn. ne vždy, co si dovolí jeden k druhému, si může dovolit někdo jiný. Je zažitým pravidlem, když se vám některý příspěvek líbí, pobavil vás, souhlasíte či jen berete na vědomí, kliknout na “Shot!” u příspěvku, místo toho, psát příspěvek jen se smajlíkem, či LOL atp.
  • Respektujeme se: Všichni někdy s golfem začínali. Každý dotaz či názor si zaslouží slušnou a konstruktivní odpověď. Stejně tak každý jsme z jiného prostředí, s jinými finančními možnostmi, s jinými názory, zkušenostmi - buďme vzájemně tolerantní, trpěliví, chápaví. Dříve, než se zeptáš, zkus odpověď na fóru najít, jestli se to už někde nerozebíralo.
  • NEspamujeme: Fórum není určeno primárně pro reklamu a komerční subjekty, nicméně mnoho z nás se v golfovém prostředí pohybuje, leckdy se i golfem živí. Není nic proti ničemu, když si uvedete odkaz na své weby v podpisu (i golfové), ale vyvaruj se cílené reklamě ve svých příspěvcích.
A teď se na úvod...
  • prosím představ do zvláštního fóra (odkaz TADY), kdo jsi, co máš v golfu za sebou, své úspěchy, co máš rád, oblíbená hřiště atp. Možná se najde hned někdo z tvého okolí na společnou hru! Není potřeba sdělovat své skutečné jméno, nicméně, je to vhodné - za své názory se nestydíme.
  • pak vyplň svůj WITB...
  • ...a napiš si o odznáčky!
Tak a to je snad vše. Těším se, že na fóru načerpáš mnoho podnětů o golfu, získáš nové přátele a že se někdy společně potkáme na hřišti při některé z našich akcí.

Hezký den a hezkou hru,
za tým 19.jamky
Michal Šatal (admin)

PS: Na tuto soukromou zprávu neodpovídej, pokud je něco potřeba, pošli novou. Příp. se zeptej veřejně v diskuzním vlákně Připomínky a dotazy uživatelů.
 
neslo by, abych na telefonu nemusel pro zpravy a upozorneni rozklikavat znova svuj cely profil?? aby to tam bylo rovnou??
 
neslo by, abych na telefonu nemusel pro zpravy a upozorneni rozklikavat znova svuj cely profil?? aby to tam bylo rovnou??

Nerozumím. Já to na telefonu mám dostupné rovnou, tzn. stejné ikonky (obalka, vlajecka) jako v plném rozlišení na pc. Viz screen.
 

Přílohy

  • Výstřižek.JPG
    Výstřižek.JPG
    45,9 KB · Zobrazení: 250
Nerozumím. Já to na telefonu mám dostupné rovnou, tzn. stejné ikonky (obalka, vlajecka) jako v plném rozlišení na pc. Viz screen.
ja ne :(
 

Přílohy

  • IMG_0653.PNG
    IMG_0653.PNG
    126,6 KB · Zobrazení: 220
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom