Ano ..... !!

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Nevím jak nazvat porad, na ktery bych vedel vas nazor.
jaky is myslite, ze by mel uspech porad ve stylu Ano sefe! nebo Hotel impossible, kdyby byl o golfu? nechal by si do toho vubec nekdo kecat??

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
No někdo asi jo, ale těch hřišť bude fakt málo.
Na druhou stranu, kdo jiný má lákat nové lidi ke hře, když se to CGF nedaří..

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Kdo by měl být tou autoritou, co do toho kecá?
Obávám se, že to není reálné. Většina hospod má společný princip fungování, oproti tomu u golfových hřišť jsou podmínky tak široké, že najít společné body není snadné.

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
A kdo by na to koukal? Ti co jsou v diskusi na idnes jsou hlavní cílová skupina TV...

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jsem k tomu taky skepticky. Jak uz padlo vyse, hospod jsou mraky, hotelu taky, golf hrist relativne malo, s malo spolecnymi znaky. A nejak mi neprijde, ze by to naslo sirokou divackou oporu.

Ale kdyby te to bavilo, tak nic nebrani udelat si vlastni stream na youtube, nebo tady, s vlastnimi recenzemi hrist. Proste vblog.

Ahoj,to je super nápad!! Na netu existuje spousta svobodných televizí, a mají dobrou sledovanost, mj. "svobodný vysílač" kde je cílová skupina taky úzce zaměřena, možnost blogů není špatná .
Osobnost a autorita ala "šéf", musí být někdo ovládající práci maršálů úpravy hřišť a pravidel sběhlý, to je asi problém, tady jsou i takoví.
Možná startovací díl a oslovit cgf a presidenty/majitele jestli by do toho nešli?? Vy v okolí Prahy máte vse blíže my na východě Moravy ?? Pro ostatní jsme skoro na "Ukrajině "

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom