Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa ANKETA: Nejlepší hřiště

Nejlepší hřiště za rok 2016

  • Albatross

    Hlasy: 3 33,3%
  • Čeladná

    Hlasy: 2 22,2%
  • Loreta

    Hlasy: 1 11,1%
  • Ostravice

    Hlasy: 4 44,4%
  • Plzeň-Dýšina

    Hlasy: 2 22,2%
  • Ypsilon

    Hlasy: 3 33,3%
  • Mariánské lázně

    Hlasy: 2 22,2%
  • Konopiště

    Hlasy: 0 0,0%
  • Mladá Boleslav

    Hlasy: 0 0,0%
  • Zbraslav

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    9

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Chtel bych vedet vas nazor na nejlepsi hriste roku, do uvahu berte vse, kvalitu, design, zazemi, atmosferu atd.
vybral jsem 10 nejlepe hodnocenych hrist podle vysledku anket za poslednich par let
slo vybrat jen 10 moznosti, pokud mate nekdo dalsi, propiste do komentaru :) 
kazdy mate 3 hlasy :)
 
Nemohu se ubránit vtíravému pocitu, že mi ve výčtu chybí Hořehledy!

Jinak já tedy zásadně nehodnotím, protože to dle mého prostě nejde. Každé to hřiště je nádherné svým způsobem. A kdo dokáže tvrdit, že Albatros je třeba lepší než Dýšiná nebo obráceně, tak je dle mého prostě pokrytec:).
 
Hm, kontroverzní toto téma jest :)... Za mne určitě chybí Kuňka. A samozřejmě také Kaskáda, která se vždy v anketách umisťuje velmi vysoko a v 10 navržených vidím okamžitě minimálně 4, které by mohla "bez větších emocí" nahradit :)... Kvalitativně lépe než Kaskáda na tom jsou v posledních letech dle mého názoru jen hřiště, na kterých se hrají evropské turnaje (Albatros, Dýšina, Kuňka), ale nemám samozřejmě projeté úplně vše ;-)...

Tak či onak - pro mne osobně je již od jeho otevření nejlepším hřištěm v ČR slovenské Penati :-D...
 
chapu rozhorceni, nejaka jsem vybrat musel, a tato mi pripadala nejznamejsi
devitkovou anketu teprve vytvorim a Horehledy tam chybet nebudou :) 
 
Paráda, žádné z výběru jsem nehrál, takže hlasování se zdržím :)
 
Ahoj, za me Albatros, pohodove hriste, krasne upraveny, zazemi a treninkove plochy na TOP urovni. Hral jsem ho letos 2x, predelavaji 3par ke konci, se tesim jak bude na jare vypadat.
Ypsilonka, zatim jsem nehral, sel jsem s jiniorem jako caddy, moc zajimave, mam rad byt pri hre nerusen.
Marianske lazne, ackoliv jsem letos mel CGK,takze jsem mohl hrat skoro kdekoliv, vyuzil jsem prilezitost az na konci sezony. Hodnotim urcite v TOP 10. Krasny prostredi, klubovna a vse kolem.

Pridam jeste dalsi 3 pro me osobne velmi zajimave, prvnim je Ostravice pro svoji narocnost (neni moc pro nas "jak řiká můj kámoš Atila : paliče" ale o to vic v klidu a pohode. Kdyz se zapomeu pri drivu, uvolnim se a ulitne to prvni ranou z tycka, nechodim ani hledat :)
Dalsi druhe Karlovy Vary, tam se chci jeste vratit, krasne prostredi a opravdu nevsedni zazitek.
Posledni treti jsou Cihelny, super akademie, prvni devitka nema chybu. Uz ted se tesim na jaro.
Zaverem chci pochvalit male hriste u Opavy, Kravaře, kde v lete obcas hraju s prateli a obchodnimi partnery. Malinky resort se skvelou restauraci a hotelem.
Btw. kdyz se podivam z okna tak prsi a prsi, tak uz at je zase jaro :)
 
Z toho co tam je jsem dal hlas Lorete a Dysine.

Prekvapuje mne tolik hlasu pro Albatross. Kvalita tam je, ale me se to hriste proste moc nelibi... byt zmeny co provedly jsou urcite k lepsimu.

PS: Ostravice, Celanda a Ypsilon jsem nehral...
 
Upraveno:
Z těch co jsem hrál a jsou v seznamu jednoznačně Dýšina.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom