Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa ANKETA: Nejlepší devítka

Nejlepší devítka

  • Hořehledy

    Hlasy: 5 31,3%
  • Hodkovičky

    Hlasy: 3 18,8%
  • Motol

    Hlasy: 1 6,3%
  • Hostivař

    Hlasy: 0 0,0%
  • Janov

    Hlasy: 1 6,3%
  • Lipiny-Karviná

    Hlasy: 1 6,3%
  • Kotlina-Terezín

    Hlasy: 4 25,0%
  • Líšnice

    Hlasy: 2 12,5%
  • Štiřín

    Hlasy: 6 37,5%
  • Stará Boleslav

    Hlasy: 1 6,3%
  • Botanika

    Hlasy: 0 0,0%
  • Luby

    Hlasy: 0 0,0%
  • Háje

    Hlasy: 0 0,0%
  • Teplá

    Hlasy: 0 0,0%
  • Karlovy Vary-Racing

    Hlasy: 0 0,0%
  • Cínovec

    Hlasy: 0 0,0%
  • Bitozeves

    Hlasy: 0 0,0%
  • Grabštejn

    Hlasy: 2 12,5%
  • Most

    Hlasy: 0 0,0%
  • Harrachov

    Hlasy: 0 0,0%
  • Broumov

    Hlasy: 2 12,5%
  • Osyčina

    Hlasy: 0 0,0%
  • Svratka

    Hlasy: 1 6,3%
  • Svobodné Hamry

    Hlasy: 1 6,3%
  • Radíkov

    Hlasy: 0 0,0%
  • AMD Brno

    Hlasy: 0 0,0%
  • Bechyně

    Hlasy: 0 0,0%
  • Libouchec

    Hlasy: 0 0,0%
  • Podbořánky

    Hlasy: 0 0,0%
  • Hradec Králové

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    16

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
dalsi anketa o nejlepsi devitku, opet jsem vybral podle meho nazoru lepsi, nebo podle vysledku jinych anket
slo vybrat jen 30 moznosti, pokud mate nekdo dalsi, propiste do komentaru kazdy mate 3 hlasy
 
Honza doplnil další možnosti (ankety jsem navýšil na 30 možností), jsem zvědav, jak tahle dopadne.
 
Chybí mi v seznamu "moje" domácí devítka... :| Vy jí znát nebudete, ale myslím, že je to pěkné hřiště. 
 
Ja nevim, zda to ma reseni... dost jsem z nich nehral. Az na cetne vyjimky mam devitky v okoli prahy rad skoro vsechny, kazda ma neco do sebe...
Opravdu special je dle meho jen Stirin. :) 
 
ŠTIŘÍN je zajímavé, hlavně jamkou#9, hřiště, které vás donutí bio zónami, stromy se zamyslet nad každým úderem. Trochu mne zklamali, zrušením, krásných nad úrovňových odpališť , které hřišti dávali tu pověstnou třešničku.
Jinak, GR LIPINY, je to velmi přívětivé hřiště pro dlouhé a přesné hráče. Veřejná devítka snese nejpřísnější měřítka. Nechybí tady voda, auty ani do kopce hraná jamka#6. Krásné prostředí se siluletami těžních věži  místních černo uhelných dolů, a restaurace nemá chybu, obsluhou i meníčkem.
 
bohumil.koval řekl:
ŠTIŘÍN je zajímavé, hlavně jamkou#9, hřiště, které vás donutí bio zónami, stromy se zamyslet nad každým úderem. Trochu mne zklamali, zrušením, krásných nad úrovňových odpališť , které hřišti dávali tu pověstnou třešničku.
Jinak, GR LIPINY, je to velmi přívětivé hřiště pro dlouhé a přesné hráče. Veřejná devítka snese nejpřísnější měřítka. Nechybí tady voda, auty ani do kopce hraná jamka#6. Krásné prostředí se siluletami těžních věži  místních černo uhelných dolů, a restaurace nemá chybu, obsluhou i meníčkem.
Jsou opravdu zrusena? Ja mel za to, ze jen opravuji..
 
jan řekl:
bohumil.koval řekl:
ŠTIŘÍN je zajímavé, hlavně jamkou#9, hřiště, které vás donutí bio zónami, stromy se zamyslet nad každým úderem. Trochu mne zklamali, zrušením, krásných nad úrovňových odpališť , které hřišti dávali tu pověstnou třešničku.
Jinak, GR LIPINY, je to velmi přívětivé hřiště pro dlouhé a přesné hráče. Veřejná devítka snese nejpřísnější měřítka. Nechybí tady voda, auty ani do kopce hraná jamka#6. Krásné prostředí se siluletami těžních věži  místních černo uhelných dolů, a restaurace nemá chybu, obsluhou i meníčkem.
Jsou opravdu zrusena? Ja mel za to, ze jen opravuji..
Hrál, jsem na jaře i na podzim, ani jednou nebyly y provozu. Loni i na podzim.
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom