Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Anketa mezi hráči PGA Tour: S kým hrají rádi a s kým vůbec?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Anketa mezi hráči PGA Tour: S kým hrají rádi a s kým vůbec? (GolfExtra.cz)

Každoroční anonymní anketa serveru GOLF.com mezi hráči na PGA Tour přinesla zajímavé výsledky. A to především ohledně toho, s kým hrají hráči na PGA Tour rádi v jednom flightu, a naopak s kým se raději potkávají pouze v klubovně.

Pokračovat ve čtení...
 
Budu sledovat. Jsem zvědav, jestli z toho vypadne něco zajímavého a výrazného. Dle naznačených výsledků to mi nepřijde to jako žádná hitparáda, ale třeba nějaké trendy se ukážou.

Originál na golf.com je tu: https://www.golf.com/news/2019/10/29/pga-tour-poll-players-reveal-least-favorite-playing-partners/

Z něho bych vypíchl krásnou charakterisitku hry DeChambeau: DeChambeau - 26letý Američan byl hodně kritizován za svůj metodický a uberanalytický styl hry - zejména v posledních měsících.

To je tak krásné slovo, uberanalytický. :) Úplně vidím, jak se DeChambeau zapíše do golfových análů vedle takových jmen, jako Mulligen atd. Prostě... Nedělej Šampóna a pojď!
 
Upraveno:
Já snesu každýho ... pro nejhorší "případi" mám v bagu mezinárodní slovník vulgarizmů, neurol, případně i helmu a suspenzor 😂 :p 😜
 
C252B39E-7AAA-4D99-BA68-A651946DBE87.jpeg
 
Tak tady je anketa, resp. výsledky:


- anonymně odpovídalo 52 hráčů PGA TOUR letos na Safeway Open. Mě zaujaly tyto otázky/odpovědi:

---
HAS FLAGSTICK-IN PUTTING MADE PUTTING EASIER?

Yes: 15%
No: 81%
Unsure: 4%

---

HAVE YOU EVER HAD SEX ON/AT A GOLF COURSE?

Yes: 41%
No: 59%

Hot takes:

“I’d like to.”
“Not even on my bucket list.”
“Pro tip: avoid the sand.”
“Once…I think.”

---

HOW MANY TIMES DID THE TOUR DRUG TEST YOU LAST SEASON?

Never: 7%
Once: 7%
Twice: 15%
Three times: 22%
Four times: 39%
Five times: 10%

Hot takes:

“It felt like 10.”
“I had blood drawn once.”
---

:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom