Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa ANKETA: Jste letos lepší golfista než v roce 2015?

Jste letos lepší golfista než v roce 2015?

  • Ano

    Hlasy: 7 63,6%
  • Ne

    Hlasy: 3 27,3%
  • Jsem na tom stejně

    Hlasy: 1 9,1%

  • Hlasovalo
    11

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jste letos v roce 2017 lepší golfista, než v roce 2015? Dosahujete lepších skore a nebo snížili jste HCP? 
A proč jste zvolili odpověď, jakou jste zvolili? A co příští rok?
 
zlepseny hcp, sice jen o 0,3 , ale i to se pocita, celkove lepsi pocit ze hry nez 2015 :) 
 
V letošním roce jsem poprvé nehnul s HCP směrem dolů a to především proto, že jsem prakticky nehrál. V každém předchozím roce jsem zvládnul alespoň 5 turnajů na 18 jamek a 10 turnajů na 9 jamek. Letos to byl jeden jediný na 18 jamek a to ještě v říjnu na zapískovaných greenech bez možnosti zhoršení:(.

Ale golfista jsem určitě lepší, protože jsem díky minimální hře i minimálně házel holema (tuším jen 3x) a nerozmlátil jsem vzteky žádný vozík:).
 
Necítím se být lepší.
Sice jsem zlepšil, tuším asi o 3 nebo tak nějak, ale plány byly jiné.

Příčinu vidím oproti loňsku hlavně v neexistujícím tréninku. Když už jsem na trénink dorazil, vždy s některým z dětí a trenér měl pokyn se věnovat hlavně jim. Sám jsem tomu taky moc nedal (spíš nic).
Začal jsem s driverem (poměrně úspěšně), to co s ním získám zase poztrácím zhoršenou hrou železy a wedgemi oproti loňsku.

Příští rok uvidíme, vypadá to že bude podstatně méně času na golf:(
 
Letos jsem nehral tolik turnaju jako jako v roce 2015, místo 56 jsem zahral jen 33. Podarilo se mi snížit HCP a potesilo, ze se se zvedl počet birdi a paru a snizil se podstatne hodnoty pro triple a vice...
Jen mne zlobi ta konzistence. Jsem schopny zahrat od 21 stableu do 42 na stejnem hristi.... ale to se asi podda.. casem :)
 
Hola hej, já začínal 2015 jako svou první celou sezónu, ze 41 na 31 to byl úspěch zasloužený. 
Mám za sebou 17 turnajů za celý život, během 3 sezón tak akorát. Víc není čas, rodina, děti, taky jiné sporty, tenis, volejbal, znáte to ....nebo ne? 
Občas když si na hřiště vezmu pár plechovek PU, hra je pak o kus jistější :)  
Dnes mám HCP lehce pod 17 a nikam nespěchám. Určitě nechci být PGA ani singl, hraju golf protože mě baví a hrajeme ho doma už všichni.
:D
 
 
Vzhledem k HCP který mi kosmeticky upravila ČGF asi nee. Pocitově neobjektivně  :D jsem výrazně lepší, myslím tím daleko jistější rány (úbytek topinek a krtků), prodloužení drive. Je to hodně dáno tím že jsem měl od července prakticky neomezenou hru na 18 náctkách na Konopí. Jestli to bude i příští rok nevím, ale zase vím na čem musím usilovně pracovat a ubere to spoustu ran, a to je putter, respektive puttování. Ale ukecejte mně někdo když můžu jít hřiště abych šel na dvě hodiny na putting   :D .
 
Letos jsem odehrál pouze dva turnaje, z toho jeden dobře a druhý no víte jak :D
Proto si myslím, že jsem na tom podobně jako minulý rok.
Snad se příští rok podaří, věnovat nějaký čas i tréninku, protože bez toho je to taková údržba, sice jsme schopen zahrát 85, ale i 115. 
 
No ja letos zlepsil dost (neb minuly rok jsem na zadnem turnaji nebyl), ale na sampus to neni (viz. predsevzeti). 
Dulezite je, ze me to bavi a je kam rust. 
Takze uz jen ten driver, putting, kratka hra, zeleza do greenu a hybrid a bude to dobre!! :) 
 
Rychle, kdo se ještě letos nepochlubil a nezhodnotil? Par hodin ještě zbývá!

Já jsem golfista určitě lepší. Teorie urcite je disciplína, kterou mam zvladnutou lépe, neż v roce 2015. No a taky u odpalu líp vypadám. Pristi rok to dozenou i vysledky.
 
Tak já jsem bez pochyby taky lepší než minulý rok :)
Ale slavit zatím nehodlám.
 
V listopadu 2015 jsem udělal zelenou kartu. 2016 byla moje první sezóna a dotáhl jsem to na 27, takže mohu s klidným svědomím říct, že jsem se zlepšil opravdu rapidně ;)
Navíc jsem uspěl i v dalším neoficiálním kritériu. O dost víc míčků jsem našel než ztratil.:)
Smutné na tom je jen to, že tahle dobrou sezónu už nezažiju :D:D:D
 
Tak jsem právě zjistil, že jsem letos horší, loni jsem Vltavu přepálil a letos né.:(

Horší vlhkost vzduchu, určitě. Někde jsem četl, že to lítá méně. To je objektivní důvod. :))
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom