Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa ANKETA: Jaký typ holí máte nejraději?

Jaký typ holí máte nejraději?

  • Driver

    Hlasy: 5 35,7%
  • Dřevo

    Hlasy: 2 14,3%
  • Hybrid

    Hlasy: 1 7,1%
  • Železa

    Hlasy: 3 21,4%
  • Wedge

    Hlasy: 1 7,1%
  • Putter

    Hlasy: 2 14,3%

  • Hlasovalo
    14

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
S jakým typem holí nejraději hrajete? Prostě, na které rány se nejvíce těšíte? Vyberte jednu z možností, případně upřesněte v samostatném příspěvku, o kterou konkrétní hůl se jedná a proč. 
 
Za mě wedge, mám je rád, neulítne to při šlajzu tak daleko jako delšími holemi, je to takové klidnější. Proste jsou fajn. :)
 
FW 5 - ale to jen kdybych si opravdu musel vybrat. S ní asi vypadám nejlíp. Jinak je mi to vlastně jedno. Rád hraju všechny hole. Obzvláště když se někdo dívá  ;) Dobrý pocit mám z rány jako takové. Ať je to driver nebo putter. 

Možná byych trochu upravil otázku - jakou ránu máte nejméně rádi. Tady bych věděl konkrétněji. A tím je PIČ 40-60 m. Ano, ta rána je opravdu ..PIČena. Pro mě. :evil:
 
David: ok, beru to jako tip pro příští anketu. :) To je dobrý nápad. 
 
Mám rád 8i, 9i a wedge (ovšem pokud nejdu přes vodu :) )

Naopak driver...to je peklo
 
Nemam vyslovene neoblibene, byt k fw a putteru mam respekt :)
Oboji umi pridat ranu ci dve navic..
 
Tak zatím vede driver.

Jan: nu, ano, u nás dobrých hráčů se občas na 18ti jamkách ta jedna, dvě rány citelně u těchto holí projeví, pravda. Ještě že nejsme, ti troubové, kterým to přidává na každé jamce. :)
 
Tak zrovna ja bych si na "rekord" hriste v poctu puttu na kolo troufl na leckterem hristi :) 
 
Taky bych určitě "bojoval" o nejvyšší příčky - na takovém čerňáku jsem schopný zahrát hodně vysoké číslo na greenu :)
 
Zatím malý vzorek respondentů, ale vede driver. Když byste měli hole seřadit dle obliby, jak by to vypadalo u vás na čelních místech?
 
U mně putter, pač sem naposled dal dva 5metrové putty. :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom