Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HrejGolf.cz All4Golf v Čakovicích končí. Novou prodejnu už otevírat nebude

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Asi není prdel provozovat golf shop v CZ a vydělat na tom. Já toho tady za svou kariéru taky moc nekoupil, většinu beru z Anglie, hlavně teď v zimě kdy jsou různé výprodeje tam nakoupíte mraky věcí za cenu jednoho trička u nás.
 
Já taky nakupuju z Anglie. Blbý je, že příště, až budu něco na nakupovat, tak už to asi bude s DPH ... :confused:
 
All4golf jsem měla a pořád mám spojený s Milanem Hroudou...jejich 9ti jamkový turnaj na Grosshofu byl prostě super. Pravda je, že jsem u nich nakoupila asi dvakrát.
 
Uvidíme, zatím nikdo neví jak to bude, ideálně pokud by se nic neměnilo, platit clo a dph, tak už Anglie nemá moc smysl. Necháme se překvapit, já neriskoval a jsem zásobený, jak týčka, rukovice, tak teď nějaké oblečení a trojka dřevo z ebay, takže na 2020 mám z čeho žít.
 
Já taky nakupuju z Anglie. Blbý je, že příště, až budu něco na nakupovat, tak už to asi bude s DPH ... :confused:
Tak minimálně do konce roku nejspíš ne - přechodné období pro dojednání nové obchodní dohody mezi EU a UK. Pokud se dohodnou na společném celním prostoru, tak by se nemělo nic změnit ani v budoucnu. Osobně si myslím (a doufám), že se tak dohodnou.
 
All4Golf v Čakovicích končí. Novou prodejnu už otevírat nebude (HrejGolf.cz)

Ti, kdo byli zvyklí chodit nakoupit golfové vybavení na pražskou adresu v Čakovicích v Kostelecké ulici číslo popisné 860, kde sídlila řadu let prodejna All4Golf, mají smůlu.

Článek All4Golf v Čakovicích končí. Novou prodejnu už otevírat nebude vydal magazín HrejGolf.cz.

Pokračovat ve čtení...
Takže se potvrdila moje informace ze čtvrtka minulého týdne 😔
 
Dnes přišlo poštou.
 

Přílohy

  • 20200121_180115.jpg
    20200121_180115.jpg
    63,6 KB · Zobrazení: 183
all4golf z Cakovic ma neco spolecneho s all4golf.de?

nebo jen shoda jmen
spíše shoda,
chtěla jsem s nimi vyřešit nějakou záležitost týkající se německého shopu a ... že to nejde
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom