Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Aliexpress - putter

Re: aliexpress

je to mozne a velice pravdepodobne, ze na 99% je to fake, ale na to jsou tu lepsi experti na posouzeni :) 
 
Na Ali jsou SC pouze faky.
Proto maji ony retusovane fotky.
Tento vypada pekne a koukam, ze se s tim nemazou... :)
 
Podle mého je u putteru  jedno jakej je. Fake, originál, dřevěnej, kovovej, gumovej, plastovej, za 50 Kč nebo za 990 000 Kč (měl jsem v ruce, je z materiálu co se používal na ochranu raketoplánu před žárem). Když mu budeš věřit tak ti to tam bude padat. Když mu přestaneš věřit tak  žádnej zázračnej neexistuje. I sebelepší profík s superextra fitovaným putterem dokáže minout půlmetrový putt.  :idea:
 
alda řekl:
Takze chces rict, krasne fotky a realita co dojde bude nekde jinde?
Problem bych cekal v horsi povrchovce, a asi to nebude CNC, ale jen castecne CNC (odlito a pak frezovany face)... a nebude sedet uplne vaha, coz vnimam jako problem.
Jiny grip, jina ocel, jiny shaft ... tzn. bude to jen vypadat. Tezko rici, mozna to bude i normalni CNC. Pak by to byla rozumna cena, ale who knows.  

Nicmene co jsem kdysi cetl diskuse, tak cinske fake camerony celkem fungovaly. Ale podle me to za 100 USD + clo/dph nestoji, ani pokud nechavam moralni aspekty doma. :)
Za ty penize si koupis ojeteho SC nebo bettyho... a fake SC headcover, pokud se ti libi, si poridis za 10 USD. 
 
Fejk, ako uz bolo napisane, v nadpise nie je uvedene SC a tiez dost casto sa stava, ze fotky neodpovedaju tomu, ci ti v reale pride postou.
Na roznych US forach uz o tom bolo popisane kvanta prispevkov. Kazdopadne hrat sa s tym da a 95% obyvatelstva by si este mlaskalo, ako sa mu s tym dobre hra, lebo tam je napisane RAT prototype :)
 
Podle mě je to jen morální otázka. Fake může sloužit stejně dobře jako originál. Na světě je tolik druhů putterů, že si místo na slunci určitě najdou. Jediné na čem záleží je zda sedne či nikoliv. Nicméně já bych si fake vědomě nekoupil. Jak bylo psáno výše. Bazarový originál = za cenu nového fake.
 
Podle mě je to jen morální otázka. Fake může sloužit stejně dobře jako originál. Na světě je tolik druhů putterů, že si místo na slunci určitě najdou. Jediné na čem záleží je zda sedne či nikoliv. Nicméně já bych si fake vědomě nekoupil. Jak bylo psáno výše. Bazarový originál = za cenu nového fake.
No ja bych cekal, ze origo bude lepe vyvazen a bude to znat... lepsi grip atp... mozna se to projevi pri kratkem testu.
V tom testu je i psane, ze ten fake ma uplne jinou vahu, to by melo mit nejaky vliv... a nebo je proste fake udelan jinak, ale jsou zachovany zaklady konstrukce putteru, takze to cele funguje.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom