Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Alicante LIVE

A na tohle remcaj, že nic moc? :)
 
Druhé ráno a v družstvo zasáhla trudomyslnost. Částečně proto, že jsme v letadle zapomněli míč. Ale taky proto, že @Jerry včera uvařil tak fantastickou večeři, že se kulturní výbor zájezdu rozhodl, že si z něj 12 hodin nesmíme dělat legraci.

Dělat si srandu z @Pitching dost dobře nejde, protože se mu v jeho přetopené ložnici začalo oddělovat maso od kostí a nejde rozpoznat mimika.

Takže na šprťouchlata mi zbyl akorát Sherlok @Kubik Holmes, kterému jsem ráno nacpal fajfku směsí hajzlpapíru a lógru. Kanadský žertík nezafungoval, to prase to normálně vykouřilo.

Už abysme byli zase na hřišti - dnes samotné Alacante!

7D0EA7D2-B8DE-4DC4-AF4F-C3EF83555B96.jpeg
 
Jo, chtěl jsem si teď po ránu promyslet course management na dnešní hru. Když jsem na mapě zjistil, že je to v ještě hustější zástavbě než včerejší course a voda je ve hře jen na 11 jamkách (nepočítám v to 45 bazénů na dostřel hned za plotem), došlo mi, že bych tím jen ztrácel čas a pustil jsem si raděj z youtube "Dám dělovou ránu a rozbiju bránu".
 
Je potřeba si říct, že jsme všichni hráli tužku. Někdo menší a někdo jako třeba @Jerry prosral 20 Kč. A to si 30 pučil...

Hřiště nenadchne, ale neurazí. Cokoli 30 m mimo směr je v autu u někoho v bazénu nebo vokně. Třeba jako moje první rána.

Nakoupili jsme spoustu žrádla a usoudili, že když hraje ho*no, tak ať aspoň @Jerry uvaří. Zamkli jsme ho doma a vyrazili do přístavu na pivo. Je tu ošklivo...

Zobrazit přílohu 6348
To s těmi auty ... v podstatě Horehledy, ale tos nemusel jezdit tak daleko :D
 
Taky budu muset naučit chlapce rozumět frázi "tu pelota me acaba de romper le ventana" (tvůj míček mi právě rozbil okno), aby uměli správně reagovat na pokřiky místních usedlíků. Správná odpověď je např. "No me caga i me vuelve mi pelota, tu coño" (Neser a vrať mi ten míček, píčo")
 
Dámy prominou ten výraz, ale je to třeba brát jen jako funkční vulgarizmus, normalně tu takhle nemluvíme...;)
 
Taky budu muset naučit chlapce rozumět frázi "tu pelota me acaba de romper le ventana" (tvůj míček mi právě rozbil okno), aby uměli správně reagovat na pokřiky místních usedlíků. Správná odpověď je např. "No me caga i me vuelve mi pelota, tu coño" (Neser a vrať mi ten míček, píčo")
Máš brilantní španělštinu :up::D:D:D
 
Když jste popisovali to hřiště, jste si jistý, že jste ve Španělsku, fakt vás nějakým způsobem (červí díra apod.) nezavedl @mkopcak do Hořehled?
 
Ke hře se vyjadřovat nebudu, navíc bylo dneska hnusně, jdeme spát!

A51BB5FE-3220-446A-9188-E762A87DC3C2.jpeg
4569142A-A6DF-4427-80D2-61057BFC088D.jpeg
C5ED6B15-685F-4659-BCAF-19686A26FF58.jpeg
240CF842-7270-4173-9539-063F68C5F0D0.jpeg
 
Není tam tý vody nějak moc???:eek:
 
Není tam tý vody nějak moc???:eek:
Oni se v ní nekoupou, jen do ní hrajou. Takže jí je “tak akorát” :D
 
Včera po romantice na pláži nás postihla zatím největší krize. @Pitching si vzpomněl, že jsem na 14ce nepřepálil dámský odpaliště. Moje argumentace, že aby to dokázal, musel by ten míč v těch kaktusech najít, ho rozlítila a zamkl mne jen v trenýrkách na ulici před domem. Po hodině na dlažbě mne vpustila sousedka. Chlapcům jsem se ráno omluvil tím, že jsem jim vyplácal teplou vodu.

Jinak @Jerry ho se drží smůla. Hraje šrot a ještě se mu rozbilo ovládání hodinek. Mostecký MacGyver se ale nevzdal a během pouhého půldne si za pomoci nože z plastové lžičky, ponožky, krve a slz vyrobil ovládání nové.

DF91E6E9-6349-4A58-BCC4-C76B569CC103.jpeg


1637C15C-40B2-45F4-AF6B-90E0C9B6B2E2.jpeg
 
Prosím nějakou pěknou hlášku ve španělštině od @Jerry pro dnešní den!
 
Včera po romantice na pláži nás postihla zatím největší krize. @Pitching si vzpomněl, že jsem na 14ce nepřepálil dámský odpaliště. Moje argumentace, že aby to dokázal, musel by ten míč v těch kaktusech najít, ho rozlítila a zamkl mne jen v trenýrkách na ulici před domem. Po hodině na dlažbě mne vpustila sousedka. Chlapcům jsem se ráno omluvil tím, že jsem jim vyplácal teplou vodu.

Jinak @Jerry ho se drží smůla. Hraje šrot a ještě se mu rozbilo ovládání hodinek. Mostecký MacGyver se ale nevzdal a během pouhého půldne si za pomoci nože z plastové lžičky, ponožky, krve a slz vyrobil ovládání nové.

Zobrazit přílohu 6368

Zobrazit přílohu 6369
koukám že vám tam fakt chybí ten Sosna :cool::cool::cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom