Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Alicante LIVE

Včera po romantice na pláži nás postihla zatím největší krize. @Pitching si vzpomněl, že jsem na 14ce nepřepálil dámský odpaliště. Moje argumentace, že aby to dokázal, musel by ten míč v těch kaktusech najít, ho rozlítila a zamkl mne jen v trenýrkách na ulici před domem. Po hodině na dlažbě mne vpustila sousedka. Chlapcům jsem se ráno omluvil tím, že jsem jim vyplácal teplou vodu.

Jinak @Jerry ho se drží smůla. Hraje šrot a ještě se mu rozbilo ovládání hodinek. Mostecký MacGyver se ale nevzdal a během pouhého půldne si za pomoci nože z plastové lžičky, ponožky, krve a slz vyrobil ovládání nové.

Zobrazit přílohu 6368

Zobrazit přílohu 6369
Chlapci, vy tam ještě slavite i vánoce? Ten pidi stromeček jste si přivezli s sebou?
 
Španělská erotika!

7D835566-D510-486A-B58B-CBC0C0F35E44.jpeg
 
Prosím nějakou pěknou hlášku ve španělštině od @Jerry pro dnešní den!
Mis compañeros son putas borachas.
Překládat doslovně to nebudu, ale je to něco ve smyslu : užil jsem si krásný den s přáteli. Nebyla s nimi sice kloudná řeč protože využili mé potřeby jít na driving a během půl hoďky si rozmlžili mysl půllitrem kvalitního alkoholu, ale o to víc jsem si užil, jak mi roztomile švitořili do řízení na zpáteční cestě. o_Oo_Oo_O
 
Upraveno:
A ještě osobní vzkaz pro @requo. Michale, ty jsi světec ... ;):p ... nebo zobeš něco vo dost silnějšího než já ... :p:p:p:D:D:D
 
Dobré ráno, kdyby náhodou dnes během dne nepřibyl žádný live postřeh od @mkopcak , nedivte se prosím a odpusťte mu to. Určitě nedorazil do apartmánu dřív než ve dvě ráno a jsem si jist, že celý den bude (pravděpodobně marně ) vzpomínat odkud ... :D:D:D
 
Dobré ráno, kdyby náhodou dnes během dne nepřibyl žádný live postřeh od @mkopcak , nedivte se prosím a odpusťte mu to. Určitě nedorazil do apartmánu dřív než ve dvě ráno a jsem si jist, že celý den bude (pravděpodobně marně ) vzpomínat odkud ... :D:D:D

Chtělo by to nějaké informace o hře, formáty, kdo kolik komu dluží, kolik, kdo, kde ztratil balonů atp. Chlastat jste mohli i na Smíchově, tam je prý dobrá parta. ;-)
 
Jo a ještě jeden postřeh si neodpustím. Iphone je určitě skvělý telefon, ale naprosto se nehodící na akce totohoto typu. Jestli si myslíte, že i včera i předvčírem jeho telefon vydržel nabitý až do okamžiku, kdy potřeboval zavolat abychom mu šli otevřít domovní dveře, tak se příšerně mýlite. Takže až bude zase fňukat, že mrznul hodinu před domem, nelitujte ho, může si za to sám ...;)
 
Chtělo by to nějaké informace o hře, formáty, kdo kolik komu dluží, kolik, kdo, kde ztratil balonů atp. Chlastat jste mohli i na Smíchově, tam je prý dobrá parta. ;-)
U mě statistika +- míčů vychází vyrovnaně. Pro některé z nás to ale může být dost citlivá otázka.
Hrajem o symbolických 5,- Kč na jamku a platíme hned po jamce, takže dluhy nejsou.
K otázkám ohledně chlastu, se budou muset vyjádřit jiní. Já přijel hrát golf a tančit.
 
Čekání na odlet.
Toto je jediná pubikovatelná fotografie mr. @mkopcak z dnešního dne.
 

Přílohy

  • 15492150872286714522735867987919.jpg
    15492150872286714522735867987919.jpg
    92 KB · Zobrazení: 250
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom