Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Alicante LIVE

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,2
Jak jistě víte, jedeme na 4 dny s @Jerry , @Pitching a @Kubik do Alicante potrenovat švih a játra.

Aktuálně jsme 200 km od Berlína (jo, já vim, jedem blbym směrem, ale s řidičem není řeč). Zatím všichni žijeme a dosáhli jsme již řady život obohacujících zjištění:

- @Kubik není rád, když mu někdo říka, že je ko*ot
- slovo ko*ot se rázem stalo nejpoužívanějším výrazem
- tření mého a @Jerry ho stehna na zadní sedačce @Pitching ova směsně malého mercedesu vyvolává v posádce rozporuplné pocity
- @Pitching nemá rád hruškovou matonku, kterou si koupil


A8FFDF22-2550-490B-A4E9-24156DCE6364.jpeg
 
Jak jistě víte, jedeme na 4 dny s @Jerry , @Pitching a @Kubik do Alicante potrenovat švih a játra.

Aktuálně jsme 200 km od Berlína (jo, já vim, jedem blbym směrem, ale s řidičem není řeč). Zatím všichni žijeme a dosáhli jsme již řady život obohacujících zjištění:

- @Kubik není rád, když mu někdo říka, že je ko*ot
- slovo ko*ot se rázem stalo nejpoužívanějším výrazem
- tření mého a @Jerry ho stehna na zadní sedačce @Pitching ova směsně malého mercedesu vyvolává v posádce rozporuplné pocity
- @Pitching nemá rád hruškovou matonku, kterou si koupil


Zobrazit přílohu 6344
Exkluzivní společnost :cool:. Šťastnou cestu a hezkou hru, bando. ;)
 
Bože ochraňuj Alicante před touhle smečkou! :eek::D:D:D
 
Hezkou cestu a pěkné hraní ... ale popis prvních chvil mi připomíná Hunger Games :-D .. 4 tam a zpátky jenom jeden ... :-D
 
Svět je malý a o náhody v něm není nouze. Z dlouhé chvíle jsem chlapcům v autě vyprávěl o fixlujícím majiteli příbramského indooru Evženu Sosnovi. A můžete si tipnout, kdo stál před námi ve frontě na letišti a seděl za námi v letadle:D:D.

Jsme v pořádku na místě, už tedy jen ve třech. @Pitching jsme museli obřadně zpopelnit poté, co zjistil že apartmán je v 5. patře bez výtahu. Vzal jsem si jeho ložnici, truchlíme u hamburgrů!

8C042ADA-953D-431D-A715-7167A2A12F11.jpeg
 
Tření stehen s @mkopcak bylo nesrovnatelně příjemnější než s una señora de Cordoba v letadle. Byla to exklusivní 150-ka, 150 cm, kg a let. ;)
 
Jako bájný fénix povstal @Pitching z popela a to doslovně, protože jako jedinému mu v pokoji funguje topení u klimatizace a aktuálně ho přestavuje na saunu.

Noc proběhla bez výtržností. Klasické kafe a cigáro u snídaně doplnili vynikající domácí pletence s cukrem, které @Jerry plynulou ruštinou vyjednal.

Dnešní cíl je se ctí odehrát Bonalba, takže držte palce!

2758B145-0345-43F3-AB1B-1161AF7EA898.jpeg
 
Jaké bylo capučíno? Latte art?

Doufám, že vyhraje @Jerry, držím mu palce. Viděl jsem ho hrát v Liberci na simulátoru a ani jedna rána neletěla jinak, než rovně, podle pravítka! Má našlápnuto, chlapec!

Hezkou hru!
 
Jaké bylo capučíno? Latte art?

Doufám, že vyhraje @Jerry, držím mu palce. Viděl jsem ho hrát v Liberci na simulátoru a ani jedna rána neletěla jinak, než rovně, podle pravítka! Má našlápnuto, chlapec!

Hezkou hru!
To bylo spíše nastavením simulátoru než našlápnutím;)
 
Je potřeba si říct, že jsme všichni hráli tužku. Někdo menší a někdo jako třeba @Jerry prosral 20 Kč. A to si 30 pučil...

Hřiště nenadchne, ale neurazí. Cokoli 30 m mimo směr je v autu u někoho v bazénu nebo vokně. Třeba jako moje první rána.

Nakoupili jsme spoustu žrádla a usoudili, že když hraje ho*no, tak ať aspoň @Jerry uvaří. Zamkli jsme ho doma a vyrazili do přístavu na pivo. Je tu ošklivo...

E12440CF-460A-4754-B668-8534C00C97AF.jpeg
 
Je potřeba si říct, že jsme všichni hráli tužku. Někdo menší a někdo jako třeba @Jerry prosral 20 Kč. A to si 30 pučil...

Hřiště nenadchne, ale neurazí. Cokoli 30 m mimo směr je v autu u někoho v bazénu nebo vokně. Třeba jako moje první rána.

Nakoupili jsme spoustu žrádla a usoudili, že když hraje ho*no, tak ať aspoň @Jerry uvaří. Zamkli jsme ho doma a vyrazili do přístavu na pivo. Je tu ošklivo...

Zobrazit přílohu 6348
Pořád líp než tady :(
 
Někteří nesou porážku jako chlapi = zavřou se do pokoje a pláčou do polštáře. Oproti tomu @Pitching do toho jde po hlavě - snaží se spáchat sebevraždu pitím vlastní moče ze sklenice od majonézy...

75F322CD-EB8B-4060-823D-E98F64E86D58.jpeg
 
Svět je malý a o náhody v něm není nouze. Z dlouhé chvíle jsem chlapcům v autě vyprávěl o fixlujícím majiteli příbramského indooru Evženu Sosnovi. A můžete si tipnout, kdo stál před námi ve frontě na letišti a seděl za námi v letadle:D:D.

Jsme v pořádku na místě, už tedy jen ve třech. @Pitching jsme museli obřadně zpopelnit poté, co zjistil že apartmán je v 5. patře bez výtahu. Vzal jsem si jeho ložnici, truchlíme u hamburgrů!

Zobrazit přílohu 6346

Dost krutá profilovka... ;-)
 
Je potřeba si říct, že jsme všichni hráli tužku. Někdo menší a někdo jako třeba @Jerry prosral 20 Kč. A to si 30 pučil...

Hřiště nenadchne, ale neurazí. Cokoli 30 m mimo směr je v autu u někoho v bazénu nebo vokně. Třeba jako moje první rána.

Nakoupili jsme spoustu žrádla a usoudili, že když hraje ho*no, tak ať aspoň @Jerry uvaří. Zamkli jsme ho doma a vyrazili do přístavu na pivo. Je tu ošklivo...

Zobrazit přílohu 6348

Co znamená hrát tužku, na fotce vypadáte jak po úspěšné kvaldě na The Open...
 
Foto z hřiště nějaké jsou? Pro představu?
 
Foto z hřiště nějaké jsou? Pro představu?

Hřiště nefotím, není to podstatná část zájezdu a v podstatě se tam krom několika pěstních soubojů nic neděje.

P.S.: Nechávám si je bokem, udělám pak nějaké video...
 
Mezi vámi nebo proti místním? :-D

My se neperem, jen @Jerry chtěl uspořádat vendetu proti místní drůbeži...

CC85B0F7-EECF-41DF-82CB-8FDA40E82778.jpeg
 
Kdyz vas ochuzujou o ta panoramata :D
365F588D-9639-4068-B359-E53CAE0298AC.jpeg
AC2F07C7-F3CD-4FD9-99E9-4DCA06F4DECC.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom