Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Alfrédov

Dnes poprvé. Nic jsem nečekal, mělo to být hřiště odehrát a zapomenout.
Fairwaie nic moc, na některých jamkách vysloveně bída, greeny celkem ok někdy skákavé, bunkery jako skoro všude hnus s kamením.
Jenže krajina hezká a layout hřiště se mi líbí opravdu hodně. Spousta nevšedních jamek, není to jako někde pole tam a zpátky. Jak tu @requo psal o některých nesmyslných jamkách, tak pro mě patřily k nejhezčím. Ale hezkých bylo víc, až to skoro nechápu kolik se mi jich líbilo. Kvůli tomu určitě ještě navštívím, i když stav není nic moc.
Hraje se rychle, nikdo nezdržoval. Šli jsme hřiště poprvé a za 3.17, před námi stejné tempo.
Kafe docela dobré, nejedli jsme.
Obsluha zmatená (kdyz chce jeden lungo a druhej espresso, zeptá se jaký je v tom rozdíl). Míček s logem jsem nedostal, prý je mají na recepci, ale ta je přesunuta do restaurace a nikdo tam není. A tetka pro něj nepůjde:)
 
Poctivě jsem si přečetl všechny recenze na Alfrédof a pevně doufám,že až tam ve čtvrtek 9.7.2020 dorazím na tee time v 11 hod nebudu až tak zklamaný. A pokud ano budu se těšit až odpoledne dorazím do Hořehled,ubytuji se a dám si pivko a pořádný dlabanec :cool::cool:. V pátek poprvé pokořím hřiště a pokud mi zbude trochu sil večer si dám turnájek o pivíčko. Těším se jako malej Jarda. Jen mi trochu vrtá hlavou,proč když je Alfrédov ne až tak kvalitní hřiště,konají se tam ligové soutěže družstev...loni 2. liga,letos tento víkend 3. liga????? no uvidíme ve čtvrtek...rád se potom podělím se svou zkušeností. Hezkou hru všem 👍👍
 
Poctivě jsem si přečetl všechny recenze na Alfrédof a pevně doufám,že až tam ve čtvrtek 9.7.2020 dorazím na tee time v 11 hod nebudu až tak zklamaný. A pokud ano budu se těšit až odpoledne dorazím do Hořehled,ubytuji se a dám si pivko a pořádný dlabanec :cool::cool:. V pátek poprvé pokořím hřiště a pokud mi zbude trochu sil večer si dám turnájek o pivíčko. Těším se jako malej Jarda. Jen mi trochu vrtá hlavou,proč když je Alfrédov ne až tak kvalitní hřiště,konají se tam ligové soutěže družstev...loni 2. liga,letos tento víkend 3. liga????? no uvidíme ve čtvrtek...rád se potom podělím se svou zkušeností. Hezkou hru všem 👍👍

U nas pozor drobne provozni zmeny - varime a otvirame az v 17:00.
 
tak jsem dneska 9.7. dorazil do Alfrédova....restaurace ještě v 10.15 hod zavřená :( žádná káva a panák na srovnání švihu :rolleyes::rolleyes: tee time v 11 hod...vyrazil jsem v 10.20 hod páč nikde nikdo... ferveje jsou bídné...tráva jak na poli střídá lysiny a kvalitní zeleň....zato rafy velmi kvalitní travička :D:D hustá a kousavá... chybí mi u greenů cedulky,, next tee ,,párkrát jsem se u greenu rozhlížel kam půjdu dál. Greeny hezké,tvrdé, krapet chlupatější a dost pomalé...jinak hřiště složením jamek se mi líbilo....krapet se pochlubím ;);) zahrál jsem 84 ran...moje nejlepší kolo za mou golfovou kariéru :cool::cool: takže celkový dojem je dobrý... hezkou hru všem
 
tak jsem dneska 9.7. dorazil do Alfrédova....restaurace ještě v 10.15 hod zavřená :( žádná káva a panák na srovnání švihu :rolleyes::rolleyes: tee time v 11 hod...vyrazil jsem v 10.20 hod páč nikde nikdo... ferveje jsou bídné...tráva jak na poli střídá lysiny a kvalitní zeleň....zato rafy velmi kvalitní travička :D:D hustá a kousavá... chybí mi u greenů cedulky,, next tee ,,párkrát jsem se u greenu rozhlížel kam půjdu dál. Greeny hezké,tvrdé, krapet chlupatější a dost pomalé...jinak hřiště složením jamek se mi líbilo....krapet se pochlubím ;);) zahrál jsem 84 ran...moje nejlepší kolo za mou golfovou kariéru :cool::cool: takže celkový dojem je dobrý... hezkou hru všem

Předpokládám, že spíš na 8ce. Tak moc nechrápej, pánč na 6ce spí @Sauron :). Ráno mě potkáš na drivingu, tak mi pak poreferuješ, jaké ti přišly Hořehledy:). Pivo bylo v pořádku?:)
 
Jak je na tom letos Alfredov? Nekde jsem zahlidnul golfovy balicek ubytko + golf, tak jestli to ma smysl? Jako v jake kvalite hriste, ubytko, strava (asi jen snidane). Diky
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom