Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Alfrédov

Varoval mě teď kolega ve flajtu, že Alfrédov je naprosto suchý, drny na fairwayi, chlupaté, pomalé greeny, prý doporučuje nejezdit.

@R.U. Terwilliger budeme muset vymyslet jiné místo pro naší jamkovku.
 
Tenhle víkend jsme tam hráli ligu a bylo dokonce povoleno stavění.. Je to fakt síla. Greeny bez plísně, ale hrozně pomalé.. Nicméně @Seppper - hratelné to je.. Ale je mi to egal..
 
Varoval mě teď kolega ve flajtu, že Alfrédov je naprosto suchý, drny na fairwayi, chlupaté, pomalé greeny, prý doporučuje nejezdit.

@R.U. Terwilliger budeme muset vymyslet jiné místo pro naší jamkovku.

12 lety klucina z nasi repre tam o vikendu zahral 78 a 84, takze to zas tak hrozne nebude😄
 
To možná ne ale když mám jet někam 120km a vysolit tam 1100 Kč tam to určitě nebude na hřišti kde ta kvalita pokulhává.
 
Dnes navštíveno s @honza62 a @requo v rámci vzájemné 100% reciproční slevy. Hru nechť popíše někdo ze spoluhráčů.

Já tu hrál naposledy před asi 4mi lety a byl jsem moc příjemně překvapen. Řada herně zapeklitých míst zmizela, křoviny prosekány, celé hřište působí čistě a přehledně. Spousta mladých stromků vyrostla a dávají tak okolí jamek mnohem dospělejší vzhled.

Některé části FW nesou stopy letních veder, ale jiné jsou jak zelený obláček, vše celkově velmi v pohodě hratelné. Greeny s občasnými flíčky, ale jezdily parádně, krásně držely míče.

V restauraci točený birell, horká pokévka a suprový gulášek. Za mne 100% spokojenost, vřele teď na podzim doporučuji!
 
Moje dojmy z včerejší návštěvy Alfrédova - byl jsem poprvé
  • přijedete po dálnici z Prahy, po levé straně penzion, po pravé restaurace a prý tam byla i dřív recepce, místa na parkování hromada, hlavně tedy u penziónu
  • to co říká @mkopcak o grýnech "Greeny s občasnými flíčky, ale jezdily parádně, krásně držely míče " - znamená, že nikdo z nás nebyl schopen grýny přečíst a brejky, co jsme viděli, se jako slušné brejky nechovaly a naprosto naši snahu o slušné patování ignorovali. Samozřejmě nemoc - cvičný grýn versus grýn na hřišti se projevuje i tu. To nic ale nemění na tom, že jsou ok.
  • osobně se mi hřiště líbí, podle mě se střídají dlouhé a krátké jamky, které jsou často docela technické, takže přesnost je vyžadována. Uznávám, že některé působí na první pohled jako dobrý nesmysl (6, 11 a 12), ale mě to moc bavilo. Prostě je to různorodé, tak trochu do arcade golfu. Převýšení, překážky, především tedy druhá devítka. Uznávám, že u té šestky jsem tak trochu nesvoj, takovouhle jámu jdem ještě nikde neviděl, takže pro mě je to "signature" hole. Fervej, která vede podélně podél potůčku, aby v půlce přešla plynule na druhou fervej, která vede přesně na druhé půlce... holt ranaři to tam mají těžké. No a já, když trefím strom cca dvacet metrů před odpalištěm, vlastně taky. No a ta 11 a 12 - ti, skorovací jamky to asi moc nebudou, ale šance na par tam je. Přeci jen, pravoúhlé doglegy v lese... ale když se podaří ten průstřel z odpaliště, máte radost jako malé děcko (já jí teda měl). :)
  • ferveje - bohužel na mnoha místech suché ďolíky na ferejích, ale jsou místa, kde závlaha je, tam je to ok. Docela zamrzí, když máte ránu na střed ferveje, a končíte ve vydřeném/vyschlém místě. Ale stačí si postavit míček o cm či dva vedle a už je zase svět sluníčkový.
  • první tři jamky jsou dobré letiště... na druhou stranu, díky širokým fervejím ale prima na rozehrání, což neznamená, že nejde skončit v autu.
  • co mě na hřišti jako jediné otrávilo... je bunker i 18té jamky (3 par), někde dole je fotka. Tedy za a) trefil jsem ho (děsně foukal vítr, rána to byla přesná, jak jinak, že) a za b) v tom bunkeru je cca 1m x 1m záhon růží. Pecka, můžete mi vysvětlit logiku tohodle kroku u tříparu? Jo, ještě podobný nesmysl dle mého je na jamce 12, kde moc nerozumím vysazeným keříkům v hraně doglegu.
  • a jinak souhlas s Martinem - hřištěm je upravené, prosekané, hezky hratelné, já si to fakt užil a hřiště mě bavilo. I když jsme měli hru ve středu dopoledne v rámci reciprocity s hHořehledy "v ceně", ani ceníkově bych neměl žádný problém. Po-čt: 800 Kč, pá-ne 950 Kč plné fee. Podle mě cena je za mě ok, nemluvě o možnostech rodinných slev atd.
  • oběd v restauraci: gulášek dobrý, ovocný birell točený ok, a kafe fajn, obsluha usměvavá. :)

5B7A6571-201C-4C83-A367-03DCD812C812.jpeg C5FF77DA-25FB-492F-ABE4-F7CCA00BEF94.jpeg 7B13E20B-E845-43BF-A4E4-18350B61C630.jpeg 651AC4B9-B035-48DA-B08F-C3191FC75A44.jpeg 09F19853-02DA-4CC0-906D-0309B81039E4.jpeg 8220F25A-E9E6-4465-83A1-CE80E214D9F3.jpeg 4E2415A7-EE7A-4D08-ACC0-370CFD01B722.jpeg 2778264A-258D-47C2-9CA5-0B7BCB5C418F.jpeg
 
Njn, Martin je jinej. Já kraťasy a bosá hlava. Šlo to

Lejtka mám furt jako mladej kluk zapálený, takže netřeba zahřívat, spíše chladit. A kulíšek je pro štěstí, koupil jsem ho v Alicante asi za 200 Eur, protože jinak bych na tom hřišti zmrznul a nechal ho nasáknout Zacapou. A od té doby néjen že hezky voní, ale především hraje za mě a pokud blbě, tak je to jeho vina!
 
Pls má někdo praktickou zkušenost s pensionem? Mohl bych poprosit o zkušenost? Ubytování, jídlo?
 
Pls má někdo praktickou zkušenost s pensionem? Mohl bych poprosit o zkušenost? Ubytování, jídlo?
Ubytování nadprůměr, jídlo průměr. Je to spíš pro firemní akce - na mě moc velké, neosobní. Když bydlet na golfu někde poblíž, tak Hořehledy.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom