Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Alda WITB

Tak jsem vzal poprve vyvetrat novy bag a zjistil jsem ze dobre nesedi na voziku.... Je kratsi asi tim padem nedrzi dobre operka horni casti badu :(
To mi dela Jucad u pencil bagu. Leze ti pres kraj?
 
Posledni update a priprava na dalsi sezonu:

Driver: Callaway Great Big Bertha Driver - Mitsubishi Kuro Kage Black Tini 50g , Rflex
Wood: 5 - Callaway Fusion,
Hybrid: 5 - Taylormade rescue R7 a Taylormade GAPR HI 4, 22st, Rflex
Irons: Callaway APEX, Shaft: DG XP 95, Flex: Regular, Length: +1/2 inche Lie: +1UP Grip size: + UTX MID grip ... 5 az 9, P
Wedges: 56/10 Sgrind
60/8 Mgrind
Putter: ping Sigma-G Kuschin
Bag: nepromokavy bag OUUL python

Balls: vsecko mozne
Gloves: nepouzivam
Shoes: Ecco, FJ

ted je zdarma akce na text na wedges :)

IMG_1096.jpeg
 
Dnes je smutny den. Nejaka k.r.a mi ukradla cely bag v garazi :(

Moje chyba, bag byl furt mokry i uvnitr, tak jsem ho vytahl z auta a nenapadne ukryl za auto. Nebot jsem si myslel, ze je relativne v bezpeci nebot bez klicu se nelze dostat do spolecnych garazi ....

Pojistka asi nebude fungovat nebot bag nebyl v aute :(
 
Cos tam mel? Hod to na golf bazar, at mu alespon ztizis prodej :(
 
Dnes je smutny den. Nejaka k.r.a mi ukradla cely bag v garazi :(

Moje chyba, bag byl furt mokry i uvnitr, tak jsem ho vytahl z auta a nenapadne ukryl za auto. Nebot jsem si myslel, ze je relativne v bezpeci nebot bez klicu se nelze dostat do spolecnych garazi ....

Pojistka asi nebude fungovat nebot bag nebyl v aute :(
Pokud máš pojištění domácnosti tak ano. Záleží na prostorách (společné nebo privátní) a překonání překážky, taky na hodnotě a spoluúčasti. Jinak u odcizení musíš volat policii, pokud chceš plnění z pojistky. Pokud chceš můžu poradit přes SZ.
 
Takze, pokud se nedostavi zlepseni hry... ( kdy ze 14 mam opet 17 ), pak uz je jen varianta zmena hry na levo (jak bylo doporucovano, ze narazi clovek na limity :):):) ) nebo zahodit hole nebo prestat hrat turnaje
 
Takze, pokud se nedostavi zlepseni hry... ( kdy ze 14 mam opet 17 ), pak uz je jen varianta zmena hry na levo (jak bylo doporucovano, ze narazi clovek na limity :):):) ) nebo zahodit hole nebo prestat hrat turnaje
Záleží na tom, jestli jsi optimista nebo pesimista.
Pesimista říká: „Horší už to být nemůže”
Optimista říká: „Ale může”
🤭😂
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom