Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Alda WITB

alda

Guru fóra
Driver: Callaway FT Optiforce, shaft projectx
Wood: 5 - Wilson, 20,5°, 3 - Callaway FT Optiforce, 19°
Hybrid: 5 - Taylormade rescue R7 a 3 - Callaway (ten v sezone 2016 bude jen doma)
Irons: Callaway APEX, Shaft: DG XP 95, Flex: Regular, Length: +1/2 inche Lie: +1UP Grip size: +3 tape ... 5 az 9, S, A, P
Wedges: mack daddy 2, 60°
Putter: Ping ANSER 2i

Balls: vsecko mozne
Gloves: nepouzivam
Shoes: FootJoy Sport

Pomucky: lovitko :)

20160317_111700.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Ten bag je vazne klasa!

Zajimave je, ze mas dreva pod zelezy... nemas obavu, ze si obouchas shafty?
 
Ten bag je krasny, nesla by jeho fotka trochu ze strany? Jakpak si k nemu prisel? Hm, asi si taky nějaké to lovítko pořídím, už by se mi párkrát hodilo. :)
 
Na kolik nakonec vysel? Neprakticky asi v tom, ze se tam toho moc nevejde? Ale vis jak, dobry golfista toho s sebou moc nepotrebuje. :)
 
Nakonec jsem nasel email z ebay a cena byla 41,5 eura a doprava 15 eur
Ma jednu obrovskou kapsu, kde vleze bunda, a more micku, a další 4 kapsy. Nejdulezitejsi, ze tam vleze pluskacka s specialni tekutinou :)
 

Přílohy

  • 20160319_095925.jpg
    20160319_095925.jpg
    383,3 KB · Zobrazení: 1.166
  • bag1.jpg
    bag1.jpg
    224,2 KB · Zobrazení: 1.154
Priprava na novou sezonu zacala :



1. Novy bag - nepromokavy bag OUUL python
2. Putter - ping Sigma-G Kuschin
3. Driver - Callaway Great Big Bertha Driver - Mitsubishi Kuro Kage Black Tini 50g , Rflex
Zobrazit přílohu 3102

.... ted to tam konecne zacne padat :):):)
a co obrázek bez coverů? ;)
 
tu jsou hole nahore bez :)

newbag1.JPG



Pro letošní sezonu jsem vyradil vsecky nesmysly jako fw dreva a hybridy, staci mi jeden zachranny :)

Jedna věc je zajimava, na to jsem se chtěl zeptata na foru, hole jsou kovane a presto je na nich videt spousty sramu na spodni strane. Když jsem videl třeba kovane Srixony od známého nemely ani skrabanec. Ale nedavno jsem byl v jednom obchode, kde měli na prodej hrany stejny model jako ja a opet byly zespodu poznamenany. Tak nevim ci je to rukama nebo materiál je mekci :)
 
Ad kovane zeleza: je to materialem. Kovane hole jsou mnohem mekkci. Dle meho se hodne nici zejmena v aute, ale urcite hraje roli i to, jak clovek hraje. Mj. Srixon zeleza jsou udajne malinko tvrdsi ocel nez treba bezna mizuna (grain flow forged), takze je mozne, ze vydrzi vice. Aby si byl klidny, postnu jsem jak "zmuchlane" zeleza mam ja. :D

Otazka: si spokojen s tim waterproof bagem? Me neskutecne vytaci ty zipy... vzdy se o to "porezu", kdyz lezu do bagu. Uz jsem se pristihl, ze delam vse proto, abych nemusel do kapes. :D
 
Ad kovane zeleza: je to materialem. Kovane hole jsou mnohem mekkci. Dle meho se hodne nici zejmena v aute, ale urcite hraje roli i to, jak clovek hraje. Mj. Srixon zeleza jsou udajne malinko tvrdsi ocel nez treba bezna mizuna (grain flow forged), takze je mozne, ze vydrzi vice.
Potvrzuju, mám Mizuno kovaná železa a skoro každá rána do něčeho tvrdšího znamená důlek. Mám i Srixon kovanou wedge a zespodu vypadá hrozně, postnu fotku;)
 
Právě proto že jsou kované je na nich vidět každý šrám, protože jsou daleko měkčí než železa litá.. A proto taky, teda dle intenzity hraní, by měli kovaná železa čas od času na kontrolu loftu a lie, bo se může časem změnit..
 
Právě proto že jsou kované je na nich vidět každý šrám, protože jsou daleko měkčí než železa litá.. A proto taky, teda dle intenzity hraní, by měli kovaná železa čas od času na kontrolu loftu a lie, bo se může časem změnit..
To myslíš za až tak moc by se to mohlo změnit?

Tak to jste mě s tema hlavama uklidnili :)
 
A nepromok mám teprve teď. Zipy se nezdají moc ostré. Teď jsem to zkoušel. Spis mne překvapil malý prostor v každé kapsi, je tam spousta zbytečného polstrovani a opravdu je horší přístup do kapes, hlavně s myma lopatama
 
To myslíš za až tak moc by se to mohlo změnit?

Tak to jste mě s tema hlavama uklidnili :)
Asi jako netřeba se děsit, 99 procent lidí na to asi prdí, ránu taky asi nemáme jako kůň, ale všeobecně kovaná železa lze o nějaký ten stupeň upravit cíleně, u litých téměř nejde aby neruply.. Taky jde o to jak moc je toho na těch hlavách kovaný.. Třeba litý železa a na nich navařený kovaný face..? Nevím jak moc je možný běžnou hrou rozhodit úhly, ale tisíckrát malej kousek dá ve finále jeden velkej..:):):)
 
@alda: je to pokrok, uznávám, ale ten žlutý bag měl charisma. Doudám, že si ho necháš někde doma na čestném místě. :)
 
No právě. Člověk by si měl takovéto krasavce ponechávat. Neprodal si ho, že ne? :))
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom