Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Albatross

díky za upozornění :up:
nebylo mi jasné, jak to funguje, když k sobě člověk nemá spoluhráče, a tak jsem tam volala a slečna mi vysvětlila, že tam někoho přidělí


Doporučuji předem zhodnotit své schopnosti, pokud se nic nezměnilo,je to jedno z mála hrišť kde maršál je vidět a dokonce funguje, takže aby si pak nebyla otrávená, až tě bude při pomalé hře honit, doporučuji nějaký méně exponovaný čas, kdy bude hřiště volnější.
 
Asi tak, čárku a pryč......a i to bych hóóódně rozmejšlel, neb za tu cenu si přes ČGF zahraju druhý nejlepší hřiště v Česku Albatross 4x !!!....a ještě mi zbyde po každý hře na kafe či pivo:)
Přes co a jak si zahraješ Albatross 4x za 3700? To bych fakt rád, mám to u nosu a jejich ceníkové fee se mi moc často platit nechce…
 
Přes co a jak si zahraješ Albatross 4x za 3700? To bych fakt rád, mám to u nosu a jejich ceníkové fee se mi moc často platit nechce…
pres CGK za 4700 muzes 3x (jen ve vsedni den) a 2 hry na horsich hristich, jinak dokup Albatrossu pred CGK neni mozny
 
pres CGK za 4700 muzes 3x (jen ve vsedni den) a 2 hry na horsich hristich, jinak dokup Albatrossu pred CGK neni mozny
Myslim, ze je to kdykoliv
8D6DC2ED-AA9F-4639-A438-CE6571A7DAD3.jpeg
 
pres CGK za 4700 muzes 3x (jen ve vsedni den) a 2 hry na horsich hristich, jinak dokup Albatrossu pred CGK neni mozny
Díky. To je trochu něco jiného, než padlo výše od @ligi . 3600 za 4 hry lze ve všední den s erste premier, na kafe fakt nezbyde a kvůli tomu se mi k těm šmejdům nechce.
Tak teda jak?
 
Přes co a jak si zahraješ Albatross 4x za 3700? To bych fakt rád, mám to u nosu a jejich ceníkové fee se mi moc často platit nechce…
Přes ČGK jak jsem psal.......Zakoupeno na letošek (i sezóny minulé) 10 her za 7800.-Kč (členství R104)....tzn. jedna hra za 780,-.....x 4 = 3120,-kč. A pokud hraješ často, tak to jde pořídit i levnějc.......např. při členství R408 či R416 se v pohodě dostaneš pod 700,-Kč
 
Přes ČGK jak jsem psal.......Zakoupeno na letošek (i sezóny minulé) 10 her za 7800.-Kč (členství R104)....tzn. jedna hra za 780,-.....x 4 = 3120,-kč. A pokud hraješ často, tak to jde pořídit i levnějc.......např. při členství R408 či R416 se v pohodě dostaneš pod 700,-Kč
Psal jsi přes ČGF;)
Když to počítáš takhle, tak jo. Jen to zacvakáš na těch dalších hřištích. Většinu těch co nejsou v kategorii P hraju levněji (různými cestami). Hraju kolem 100 nebo víc her a průměr za loňký rok mám 396 za hru. Bohužel pro mě tohle cesta není...
 
Psal jsi přes ČGF;)
Když to počítáš takhle, tak jo. Jen to zacvakáš na těch dalších hřištích. Většinu těch co nejsou v kategorii P hraju levněji (různými cestami). Hraju kolem 100 nebo víc her a průměr za loňký rok mám 396 za hru. Bohužel pro mě tohle cesta není...
A jo...překlep;).......a omluva. A taky souhlas, že toto asi pro tebe - na rozdíl ode mne - opravdu není. Myslel jsem, že bys třeba těch 24 her (což není zas tak úplně málo)dal na Albatrossu...a zvývajících 16 v kategorii P rozpustil někde po Česku (jsou tam taky celkem drahý hřiště - např MB, Ypsilon....atd.). Ale je mi jasný, že to máš trochu jinak......
 
Já si taky platím ČGK, ale variantu R106 a těch šest her na prémiová hřiště využívám kadý rok v režimu2x-3x Albík, 2x Karlštejn a 1-2x Kácov.
 
Já mám letos R212, takže budu na Albatrossu docela často.
Tedy pokud vydrží záda v což doufám;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom