Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Albatross

Já myslím, že finální rozhodnutí musí mít vždy majitel/greenkeeper hřiště. Tady se něco vyzkoušelo (zřejmě na radu/požadavek DPWT) a asi to na daném typu trávy v daném klimatu nezafungovalo. Každopádně jak se říká, zkušenost je k nezaplacení, v příštích letech se to už snad nestane.
Petr Dědek dodává, že nepřesné jsou také informace o tom, co vedlo k letošnímu nevyhovujícímu stavu hřiště: "Za přípravu hřiště je vždy zodpovědný resort, nikoli promotér nebo samotná Tour. Nejsou tedy pravdivé informace, že stav hřiště, především pak na greenech, zavinil greenkeeper Tour. Tour pouze vše konzultuje a doporučuje, ale poslední slovo v přípravě hřiště má vždy resort."

Takže to byl poslední ročník na Albatrossu a nerozešli se v dobrém:
 
Zaslechl jsem, že smlouva mezi European Tour a Albatrossem je ještě na rok/dva a že European Tour chce v ČR zůstat, ale hledá jiné hřiště, v hledáčku byl prý OAKS, ale tam jim řekli že je zajímá LIV, Ryder Cup, Solheim Cup apod :)...je to z druhé ruky, bůh ví co je na tom pravdy, ale nemá někdo nějaké info :)? Třeba @JanKostalCZE @mkopcak apod.?
před 14 dny jsem byl jako neofiko vyslanec z Diamondu za novou milou ředitelkou na debatě o možnosti spolupráce mezi těmito hřišti. Diamond nemůže využívat předcházejícího modelu, kdy jsme hrávali u nich za podmínek, hřišť, které jsou v European Tour neboť již nejsou členy
 
Albatross je téměř v perfektním stavu, fairwaye famózní, greeny po té velké opravě už velmi solidní (asi dva na první devítce se hrají zimní, jinak vše OK). Ideální na pár posledních her před zimou.
 
Docela ostuda pro takový resort ... asi pořád problém s přestřelováním sítí?

1709286875837.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom