Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Aktualizace poslední hry v "Můj Golf"

Ahoj,

mělo by být opraveno, chyba v jedné podmínce související s možností ukládat změny jen u vyfiltrovaných záznamů (kde to šlo :).
Vyzkoušej, mělo by to už jít i i v tvém scénáři, kdy filtr není použit.

Díky za video, pomohlo mi rychle najít chybu.
 
Kdysi hrané hřiště (Hodkovičky) se mi povedlo aktualizovat, chtěl jsem přidat ještě Čerňák, kde jsem byl včera poprvé a ten mi ještě nejde uložit.
 

Musíš to nejprve zaškrtnout a k tomu přidat rok. Pak to bude fungovat.
Nenapadlo mě použití, že by se vybíral jen rok bez zaškrtnutí (ten rok je navíc k tomu, že zaškrtneš - odehrál jsem) :)
Zkus prosím zaškrtnout a k tomu rok.

Ale když to vidím, tak proč vlastně ne. Ošetřím i tento postup. :up:
 
Aha, myslel jsem, že ten checkbox se má zaškrtnout jenom v případě, že jsem odehrál všechny jamky podle popisku

1611562171485.png


Odehrál jsem totiž jenom jejich zimní devítku a ne celé hřiště :)
 
Nicméně se zaškrtnutím to už šlape, takže za mě good :)
 
Nijak to hlídáno ani ověřováno není. Jsou to "tvoje" osobní statistiky - jak si to budeš používat, je jen na tobě. U hvězdičky dole je pak k tomu napsáno "* odehrány všechny nebo převážná většina jamek hřiště".

Za prve to nejde ani zkontrolovat, a za druhé... pokud je zavřena jedna jamka, a hraje se nějaká alternativa, nebo třeba se hraje jen 17 jamek místo 18ti, tak by to taky nešlo "všechno". Takže každý si to posoudí sám. Ale přivedl si mě tím na myšlenku, vyjma ošetření daného "postupu" i možnost evidovat částečně odehráno/vše odehráno. :up: Poznamenám si.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom