Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahojte

DJHolmes

Aktivní člen
Jméno
Jindra
Golf jsem začal mít rád už v útlém věku jako dítě, když jsem jej poprvé poprvé v televizi uviděl. Dnes se vlastně i divím, že tehdy v televizi golf vůbec ukázali. Mé první krůčky začali, když mi maminka na přelomu revoluce na mé velké naléhání koupila v Rožnově pod Radhoštěm ve skanzenu valašku (sekyrku) se kterou jsem následně doma po baráku proháněl pingpongový míček. Je ovšem pravda, že jsem ji také využíval i jako hokejku či bejsbolovou hůl.
Po roce 2000 jsem zjistil, že golf začíná pomalu být dostupnější a objednal jsem si svůj první půlset od Silverline s dalekonosnou 3 dřevem. Následně jsem přebudoval zahradu na menší golfové hřiště se dvěma grýny, jezírky i bunkrem. Máchat holemi jsem začal s pomocí literatury. Navštěvoval jsem velmi pravidelně fórum GolfDigest (vidím tady, že někteří účastníci zdejšího fóra ze starého GD fóra taktéž pocházejí a všechny je zdravím – možná si mě budou pamatovat pod stejným nickem, na srazu jsem nikdy nebyl).
Dalším krokem bylo absolvování dvoudenního kurzu u pana Jiřího Seiferta v Poděbradech, kde jsem pochopil, že hůl držím jako prase a že jsem na literaturu asi moc nedal. Byl jsem moc suverén a golf chce přece jen trochu pokory.
První golfový turnaj jsem absolvoval, když jsem byl teprve podruhé na velkém hřišti. Následně jsem patřil spíše ke golfistům, kteří hrají velmi málo, ale zato pokaždé na jiném hřišti. Trénování (kromě) mini domácího hřiště jsem prakticky neznal a vše odbýval přímo na turnajích tzn. když jsem na nějaké hřiště jel, tak zrovna na turnaj. Tak jsem se po pár turnajích dostal na HCP někde okolo 34. Doma jsem hřiště musel po pár letech zrušit z časových důvodů.
Období temna. Po narození dětí cca 2011 a dále jsem na hřišti až do letošního roku byl v podstatě jen párkrát a to vesměs při nějaké dovolené apod.
Letos jsem se v květnu konečně vrátil plnohodnotně ke golfu (děti už odrostli) a snažím se alespoň 1x týdně dát devítku, což je již teď v součtu víc her jak za posledních 13 let dohromady. Ze hry jsem za ty léta prakticky nic nestratil a pořád zahraji na svůj hendikep, který ale není nijak oslnivý.
Jinak musím říct, že jsem asi trochu nestandartním případem golfisty. Na drivingu jsem byl asi tak 5 krát v životě. Domů jsem si teď pořídil alespoň cvičnou odpalovací síť.
 
Ahoj, diky za představení. A vítej mezi námi! Ať se ti tu mezi námi líbí!

Následně jsem přebudoval zahradu na menší golfové hřiště se dvěma grýny, jezírky i bunkrem.

Nenajdeš někde fotky? Tohle mě úplně nadchlo! Pro inspiraci. :)
 
Když jsem ve 3 větě zahlédl slovo Rožnov, tak jsem vytahoval trnkovú, abych přivítal příslušníka našeho kmene. Bohužel další věty způsobily uložení části obsahu do mého žaludku a zbytek putoval (NE - patoval) zpět do archívu.
No co už - tak vitaj ogare.
 
Koukám, že máme společné minimálně 2 věci.......dvoudenní kurz u pana Seiferta v Poděbradech:) (já následně u něj i ZK) ....a to že málo či vůbec netrénujeme:D
 
Ahoj, diky za představení. A vítej mezi námi! Ať se ti tu mezi námi líbí!



Nenajdeš někde fotky? Tohle mě úplně nadchlo! Pro inspiraci. :)
Zkusím, nějaké jsem měl
 
Když jsem ve 3 větě zahlédl slovo Rožnov, tak jsem vytahoval trnkovú, abych přivítal příslušníka našeho kmene. Bohužel další věty způsobily uložení části obsahu do mého žaludku a zbytek putoval (NE - patoval) zpět do archívu.
No co už - tak vitaj ogare.
Tož Rožnovské hřiště jsem hrál tuším 3x a mám ho moc rád - havně ostrovní 3PAR a pak tu poslední jamku na kopci, ale byl jsem tam naposledy tak cca 7 - 8 let nazpět. Do ValMezu jsem chodil na střední a jinak do Rožnova to mám cca 40km. což není zase tak daleko. Tož díky. :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom