Ahoj

premet

Nováček
Jméno
Přemek
Přijmení
Hošek
Rok ZK
2020
Klub
Kořenec
HI (HCP)
54
P/L
  1. Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Na stará mladá kolena (38) jsem se dal na golf. udělal jsem si ZK a snažím se hrát co to jde. Popravdě mě to moc samotného nebaví beru a beru to spíš jako společenskou zábavu a tudíž musím jít vždy s někým naštěstí jsem objevil nějaké (2) staré a nové kamarády co hrají tak jsem párkrát byl s ni my. S golfem jsem měl první a na dlouhou dobu poslední kontakt v VŠ v tělocviku bez kreditu (mám stojárnu) a vždy jsem ho chtěl hrát, ale nebyl příležitost (fakt dobrá výmluva co ?). No a mé cíle jsou stabilizovat hru tak abych mohl na turnaj a nebyl poslední jsem totiž bývalí trenér basketbalu a tudíž mám soutěživost zažitou. A s tím souvisí i můj přístup ke švihu a zlepšování tzn. lokomoce a receptory musí fungovat.

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
Rok ZK
2018
HI (HCP)
18
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Na stará mladá kolena (38)
Ahoj Přémo, vítej.
Já začal v 39 a celej život kopačka s prvky hokejky a dalších "normálních" sportů. 😂 Koukám, že hraješ doprava, to tu budeš mít klid... 😂 Tak ať se daří!

Trenér

Guru fóra
Jméno
Jiří
Rok ZK
2005
Klub
GC Čechie
HI (HCP)
5,0
P/L
  1. Pravák
Značka
Srixon
Rozhodčí ČGF
III.třída
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Na stará mladá kolena (38) jsem se dal na golf. udělal jsem si ZK a snažím se hrát co to jde. Popravdě mě to moc samotného nebaví beru a beru to spíš jako společenskou zábavu a tudíž musím jít vždy s někým naštěstí jsem objevil nějaké (2) staré a nové kamarády co hrají tak jsem párkrát byl s ni my. S golfem jsem měl první a na dlouhou dobu poslední kontakt v VŠ v tělocviku bez kreditu (mám stojárnu) a vždy jsem ho chtěl hrát, ale nebyl příležitost (fakt dobrá výmluva co ?). No a mé cíle jsou stabilizovat hru tak abych mohl na turnaj a nebyl poslední jsem totiž bývalí trenér basketbalu a tudíž mám soutěživost zažitou. A s tím souvisí i můj přístup ke švihu a zlepšování tzn. lokomoce a receptory musí fungovat.
Tak vítej zde! ;-)

CZervajZ

Člen fóra
Jméno
Jan
Rok ZK
2019
Klub
Black Bridge; ČGK
HI (HCP)
Ve vývinu - 18,6
P/L
  1. Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Vítej na jamce. Prošlel jsem si podobným příběhem od strojárny, přes odkládání golfu až po basket:)

Osobně jsem dlouho bojoval a stále bojuji s hrůzou let vštěpovaným basketbalovým postojem resp. s rozložením váhy při postoji u golfového švihu ... golfový trenér si se mnou v tomto směru vcelku užil .. 🤪

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Vitej u nas!
Cleveland je prima. Nejen wedge :)

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ahoj také tě tu vítám, světě div se, na Jamce jsou i ženský 😁 Odkud jsi?

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
  1. Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
To chce golfového trenéra, bývalého basketbalistu. Bude mít pochopení. 😁 (o jednom bych věděla 😉).

TP_79

Mazák fóra
Jméno
Tomáš
Přijmení
Pour
Rok ZK
2015
Klub
GCSVJ
HI (HCP)
21,5
P/L
  1. Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ahoj Přémo, vítej.
Já začal v 39 a celej život kopačka s prvky hokejky a dalších "normálních" sportů. 😂 Koukám, že hraješ doprava, to tu budeš mít klid... 😂 Tak ať se daří!
Ty si nedáš pokoj s tou debatou hraní napravo či nalevo :rolleyes: To vypadá, že chceš zahltit další vlákno :D

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
Rok ZK
2018
HI (HCP)
18
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ty si nedáš pokoj s tou debatou hraní napravo či nalevo
Právě že vůbec, Přéma má kliku, že začíná a hned na správnou stranu, takže může řešit jen detaily... 😂

premet

Nováček
Jméno
Přemek
Přijmení
Hošek
Rok ZK
2020
Klub
Kořenec
HI (HCP)
54
P/L
  1. Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Vítej na jamce. Prošlel jsem si podobným příběhem od strojárny, přes odkládání golfu až po basket:)

Osobně jsem dlouho bojoval a stále bojuji s hrůzou let vštěpovaným basketbalovým postojem resp. s rozložením váhy při postoji u golfového švihu ... golfový trenér si se mnou v tomto směru vcelku užil .. 🤪
Souhlas je to úplně naopak. A si pamatuji první větu trenérky mírně pokrčené nohy , aha no tak u tebe skoro napnuté. A když jako trenér šikanuješ svěřence že postoj na špičkách nikdy ne na patách a tady úplně naopak. :)

premet

Nováček
Jméno
Přemek
Přijmení
Hošek
Rok ZK
2020
Klub
Kořenec
HI (HCP)
54
P/L
  1. Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
To chce golfového trenéra, bývalého basketbalistu. Bude mít pochopení. 😁 (o jednom bych věděla 😉).
No škoda že asi není na moravě či okolí

premet

Nováček
Jméno
Přemek
Přijmení
Hošek
Rok ZK
2020
Klub
Kořenec
HI (HCP)
54
P/L
  1. Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Ahoj také tě tu vítám, světě div se, na Jamce jsou i ženský 😁 Odkud jsi?
No Na Vrších jsem u Vlasty dělal ZK a byl i členem, ale je to pro mne od Boskovic daleko

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
  1. Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
No škoda že asi není na moravě či okolí
Česká Lípa, a jezdívá do Prahy...

carasino

Nováček+

Feedback
+0 / 0 /-0
Prý na stará kolena 😊, já začínala prvně v 55 a letos znova v 66, tak ať se ti daří :up:

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):