Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj

okrizek

Nováček
Ahoj všichni,

s golfem v podstatě začínám, chodím občas na driving. Nic méně jak se říká, nikdy není pozdě, natož v 25. Už od základní školy jsem na tajňačku v noci koukal na golf a doufal, že se k němu někdy dostanu. Nemám ve svém okolí žádného aktivního hráče, tak možná i proto trvalo se k tomu rozhoupat. Snažím se sbírat poznatky a od příštího roku bych se do toho chtěl opřít pořádně.
Hůl si vždy půjčím, nicméně už pokukuji i po nějakém setu, nepřijde mi zrovna dobré hrát pokaždé s úplně jinou holí, kterou si zrovna půjčím.
Předpokládám, že na odpověď na otázku zda se vyplatí investovat intezivně do trenéra bude ano, abych se vyvaroval chyb? Nic méně pár let zpět jsem absolvoval trénink, takže nějaké ponětí jak hůl držet mám, ale většina informací se vypařila.

To je pro představení asi vše, kdyby vás cokoliv zajímalo, nebojte se zeptat.

Ondra
 
Cau Ondro,

vitej! Ja taky zacinal nejak poradne kolem 25, ale prvne jsem drzel hul snad uz v 10 na chate a chippval na zahrade :). Vaichni moji vrstevnici golf povazovali za sport pro stary paprdy, tkaze jsem hraval vetsinou se starsima znamyma. Ted to uz hrajou vsichni :).
Urcite kup neco zakladniho do zacatku. Uvidis sam co ti sedi a poznas casem.

At to jde!
 
@okrizek: Čau Ondro, vítej na Jamce.

Tady si správně. Určitě se toho neboj. Golf je nádherný sport a koníček.
Odkudpak si, resp. víš, jaká hřiště či tréninkové plochy máš v okolí?
 
@okrizek: Čau Ondro, vítej na Jamce.

Tady si správně. Určitě se toho neboj. Golf je nádherný sport a koníček.
Odkudpak si, resp. víš, jaká hřiště či tréninkové plochy máš v okolí?
Teď se docela stydím, nepřišlo mi upozornění a nějak jsem přehlédnul odpověď. Omlouvám se. Aktuálně bydlím v Praze, tak v okolí je toho celkem dost.
Nějaká doporučení, kde začít a oslovit trenéra za rozumnou cenu a dobrými znalostmi a lidským přístupem?
Našel jsem včera set želez ping i15 4-9, doporučujete nebo pro začátek jsou moc obtížné a málo by mi odpustily? Viz odkaz.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom