Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj

Možná pak lépe pochopíš rozdíl mezi vedoucí a dominantní rukou ;)
No jasně, chápu. Hraju i hokej a tady nejsme v rozporu, že jde o úplně jiný úder. Celé to vždycky vzniká tím, že se praváci podivují, proč někdo hraje doleva. 🤷‍♂️
Ale nechme toho, at si kazdej hraje jak chce ne?
Přesně a tímhle bych to ukončil. ;)
I když hraješ na úplně blbou stranu 😂😂😂
😂😂😂
 
Protože se tvrdí, že když hraješ na jinou stranou než by si měl ( otázka co je ta správná ) tak časem narazíš na nějaký výkonnostní limit.
Bohužel co sem hledal, tak na to žádná studie neexistuje která by to prokázala nebo vyvrátila.

Nemyslím si, že tu máme někoho, kdo hrál x let nalevo, došel třeba na hdpc 15 a dál to nešlo, tak začal znovu napravo.
Já jich pár znám. Patrik Berger to měnil tam a zpět 5x, otec Vlašínové také, ale finále, kdy švihnul na drivingu bagem, jsem viděl v přímém přenosu na Cihelnách. Před kolem mid tour se šel rozehrát na driving, netrefil ani jeden balon. Zaběhl si do auta pro sedmičku nalevo, ani tu netrefil. Dost namíchnutý odjel na recepci, odhlásil se z turnaje a pár měsíců jen meditoval.

Osobně jsem pravák.
Jako levý obránce hrál hokej nalevo, protože pravá ruka vodí a levá "šajbuje". V golfu je to přesně to samé, levou se tahá a pravou řídí. Můj první den na drivingu byl ve znamení docela solidních ran do té doby, než můj kolega z "pětky" levé křídlo mi s posměchem sdělil, že stojím jak na modré... Tím skončily mé pokusy samouka. Dobrý trenér a po 7 měsících (3 měsíce zima) na kvalifikaci jamkovky v Olomouci z bílých 82.
 
Upraveno:
Dobrý trenér a po 7 měsících (3 měsíce zima) na kvalifikaci jamkovky v Olomouci z bílých 82.

Jiří, lhát se nemá. Leda, že by se ti pletli barvičky, pánč těch 82 bylo ze žlutých:). A pojďme si kolegiálně přiznat, že to byla výjimka potvrzující pravidlo, protože zopakovat se ti ho v následujících 90ti turnajích povedlo jen 4x...
 
Myslím, že pokud přijde dítě a pocitem to chytí nalevo, tak i když je pravák, tak nebude mít problém. Pokud přijde 35 létá hokejka, která celý život hrála hokej nalevo, tak jí nutit pravé hole je pokud to nebude chtít nesmysl... tělo se celý život otáčelo jedním směrem, tak to pro něj bude dost velký problém. Já jsem trochu exot, totální pravák, hokejka napravo, golf napravo. Po roce hcp 16
 
Nemyslím si, že tu máme někoho, kdo hrál x let nalevo, došel třeba na hdpc 15 a dál to nešlo, tak začal znovu napravo.
Ne sice x let ale máte, rok a půl doleva, potom (2014) otočka napravo, měsíc to moc nešlo tak návrat doleva, za další měsíc nový pokus ale s tím že jsem levé hole prodal, tzn. spálil mosty.. 😀 . Zhruba při HCP 30.. A jestli chceš vědět důvod tak u mě to byly metry, dodnes nejsem a už nikdy nebudu bombarďák, ale 7i nalevo 110m,po měsíci napravo 130.. A s tím vlastně hraju do dneška a jsem rád že jsem to udělal, aktuální HIO 10,3... Na to že jsem nikdy neměl trenéra a je mi 52 jsem naprosto spokojený..;)
 
Ne sice x let ale máte, rok a půl doleva, potom (2014) otočka napravo, měsíc to moc nešlo tak návrat doleva, za další měsíc nový pokus ale s tím že jsem levé hole prodal, tzn. spálil mosty.. 😀 . Zhruba při HCP 30.. A jestli chceš vědět důvod tak u mě to byly metry, dodnes nejsem a už nikdy nebudu bombarďák, ale 7i nalevo 110m,po měsíci napravo 130.. A s tím vlastně hraju do dneška a jsem rád že jsem to udělal, aktuální HIO 10,3... Na to že jsem nikdy neměl trenéra a je mi 52 jsem naprosto spokojený..;)
Velký respekt za odvahu, já bych ji neměl.
 
Na druhou stranu mám kolegu praváka který hraje nalevo a kdyby chodil víc hrát tak si mě namaže na chleba.. 😀 , driverem mi klidně 50 naloží, ale zradí ho nestabilita a krátká hra.. Imho putter držím na bekhend a levým putterem nemám problém hrát, to se neztratilo, hole už jo..😀
 
Jakou nejlepsi golfovou radu jste dostali? :)
No tak to je prekérní situace, jako už chvíli o tom přemýšlím a.....nevím.
Pro mě jsou všechny rady nejlepší, ale dost se míjejí účinkem.
 
mno, ted uz mam pocit jisteho zapleveleni :)

Částečně pročištěno (přesunuto do Stoky). Sorry, rychleji jsem to nestihl.

Tak nadále snad už i tu lépe. Ale máš pěkný vstup, jen co je pravda. :-D
 
Ne sice x let ale máte, rok a půl doleva, potom (2014) otočka napravo, měsíc to moc nešlo tak návrat doleva, za další měsíc nový pokus ale s tím že jsem levé hole prodal, tzn. spálil mosty.. 😀 . Zhruba při HCP 30.. A jestli chceš vědět důvod tak u mě to byly metry, dodnes nejsem a už nikdy nebudu bombarďák, ale 7i nalevo 110m,po měsíci napravo 130.. A s tím vlastně hraju do dneška a jsem rád že jsem to udělal, aktuální HIO 10,3... Na to že jsem nikdy neměl trenéra a je mi 52 jsem naprosto spokojený..;)
To je přesně ono! Dobré rozhodnutí...
 
Ahoj,

hraju teprve 2 roky (ZK podzim 2018). HCP 30,1 a snad pujde i niz, az zase budou turnaje.

Ti, ze bydlim na Pze vychod, tak nejcasteji Hostik (libi se mi treninkovy areal), Mstetice, Molitorov.

Jinak jsem absolutni pravak, co hraje vlevo...Phil :cool:
Mam tu jednu chybu, ZK od 2019 :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom