Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj

Marklar

Guru fóra
Ahoj,
na 19. Jamku jsem narazil náhodou loni na podzim, když jsem hledal jaké hole si pořídit. Od té doby si tu občas počtu o čem si povídate. Tak jsem si říkal, že se přihlásím a časem se z toho možná vyklube i nějaký parťák do flightu.
Hole jsem poprvé držel v ruce tak před 10 lety. První rok jsem si udělal kartu a pak ..vždy tak 1x ročně jedna hra. Až poslední 3 roky (poté co jsem prodal motorku) hraju víc. A čím víc hraju, tím větší mám chuť si jít znovu zahrát.
Mějte se.
Jirka
 
Ahoj,
na 19. Jamku jsem narazil náhodou loni na podzim, když jsem hledal jaké hole si pořídit. Od té doby si tu občas počtu o čem si povídate. Tak jsem si říkal, že se přihlásím a časem se z toho možná vyklube i nějaký parťák do flightu.
Hole jsem poprvé držel v ruce tak před 10 lety. První rok jsem si udělal kartu a pak ..vždy tak 1x ročně jedna hra. Až poslední 3 roky (poté co jsem prodal motorku) hraju víc. A čím víc hraju, tím větší mám chuť si jít znovu zahrát.
Mějte se.
Jirka

Dobry jmeno :D
Dobrej clovek
Witej
 
Ahoj, motorka mela prednost? 1x rocne, po tak dlouhou dobu, jak to slo? Kdyzvsi predstavim sebe treba jen s medicni pauzou, tak me poleva pot.
 
No zřejmě trvalo nějaký čas než sis uvědomil, co je lepší, že;) ?
Stejně jako Requo si ani já nedovedu představit, jak by to vypadalo při hodně občasném hraní. Za prvé bych si nedočkavostí asi ukousal prsty i na nohou a za druhé se do toho určitě ani netrefil přijít na hřiště 3x do roka :)
 
Byla to prirozena evoluce a ke konci nedostatek casu...
Prvni motorku jsem mel od 17 let a byl to temer zivotni styl. S novym strojem delsi dojezdy a dovolene po Evrope. Casove to bylo jeste narocnejsi nez golf, s kterym jsem zacal jeste jako svobodny a mel jsem cas na oboje. S malym prckem potom uz vic casove narocnych a sezonich zajmu neslo skloubit a tak jsem si vybral. S litosti poslal motorku at dela radost nekomu jinemu a nechal si hole .
 
Byla to prirozena evoluce a ke konci nedostatek casu...
Prvni motorku jsem mel od 17 let a byl to temer zivotni styl. S novym strojem delsi dojezdy a dovolene po Evrope. Casove to bylo jeste narocnejsi nez golf, s kterym jsem zacal jeste jako svobodny a mel jsem cas na oboje. S malym prckem potom uz vic casove narocnych a sezonich zajmu neslo skloubit a tak jsem si vybral. S litosti poslal motorku at dela radost nekomu jinemu a nechal si hole .
Witej v klubu :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom