Ahoj

Marklar

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Ahoj,
na 19. Jamku jsem narazil náhodou loni na podzim, když jsem hledal jaké hole si pořídit. Od té doby si tu občas počtu o čem si povídate. Tak jsem si říkal, že se přihlásím a časem se z toho možná vyklube i nějaký parťák do flightu.
Hole jsem poprvé držel v ruce tak před 10 lety. První rok jsem si udělal kartu a pak ..vždy tak 1x ročně jedna hra. Až poslední 3 roky (poté co jsem prodal motorku) hraju víc. A čím víc hraju, tím větší mám chuť si jít znovu zahrát.
Mějte se.
Jirka

Jirka75

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Ahoj,
na 19. Jamku jsem narazil náhodou loni na podzim, když jsem hledal jaké hole si pořídit. Od té doby si tu občas počtu o čem si povídate. Tak jsem si říkal, že se přihlásím a časem se z toho možná vyklube i nějaký parťák do flightu.
Hole jsem poprvé držel v ruce tak před 10 lety. První rok jsem si udělal kartu a pak ..vždy tak 1x ročně jedna hra. Až poslední 3 roky (poté co jsem prodal motorku) hraju víc. A čím víc hraju, tím větší mám chuť si jít znovu zahrát.
Mějte se.
Jirka
Dobry jmeno :D
Dobrej clovek
Witej

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Ahoj, motorka mela prednost? 1x rocne, po tak dlouhou dobu, jak to slo? Kdyzvsi predstavim sebe treba jen s medicni pauzou, tak me poleva pot.

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
No zřejmě trvalo nějaký čas než sis uvědomil, co je lepší, že;) ?
Stejně jako Requo si ani já nedovedu představit, jak by to vypadalo při hodně občasném hraní. Za prvé bych si nedočkavostí asi ukousal prsty i na nohou a za druhé se do toho určitě ani netrefil přijít na hřiště 3x do roka :)

Marklar

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Byla to prirozena evoluce a ke konci nedostatek casu...
Prvni motorku jsem mel od 17 let a byl to temer zivotni styl. S novym strojem delsi dojezdy a dovolene po Evrope. Casove to bylo jeste narocnejsi nez golf, s kterym jsem zacal jeste jako svobodny a mel jsem cas na oboje. S malym prckem potom uz vic casove narocnych a sezonich zajmu neslo skloubit a tak jsem si vybral. S litosti poslal motorku at dela radost nekomu jinemu a nechal si hole .

Jirka75

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Byla to prirozena evoluce a ke konci nedostatek casu...
Prvni motorku jsem mel od 17 let a byl to temer zivotni styl. S novym strojem delsi dojezdy a dovolene po Evrope. Casove to bylo jeste narocnejsi nez golf, s kterym jsem zacal jeste jako svobodny a mel jsem cas na oboje. S malym prckem potom uz vic casove narocnych a sezonich zajmu neslo skloubit a tak jsem si vybral. S litosti poslal motorku at dela radost nekomu jinemu a nechal si hole .
Witej v klubu :D

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom