Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj

Palda

Člen fóra
Klub
Hostivar
HI (HCP)
34
Ahoj,

holemi máchám asi 15 let, od doby, kdy jsem osamělé hole doma přesunul z kumbálu do pokoje (MacGregor IMG Iron Master Oversize), obešel jsem za tu dobu 3 devítky (Rožnov, Ostravici a Slavkov), absolvoval jsem půl roku PVP golfu na výšce, ale opravdu jsem s golfem začal až minulý rok získáním osvědčení ke hře na konci sezóny s HCP 54 na Hostivaři. Pak šlo všechno na podzim a zimu k ledu, ale za poslední dva měsíce jsem přehodnotil priority v práci, přivedl ke golfu ženu, dvakrát třikrát týdně jsme na Hostivařském drivu s trenérem a z výbavy jsem vyměnil všechno kromě putteru a bagu.

Už se začínám těšit na hřiště a na dobu, kdy trochu pohnu handicapem :) A kdy konečně zvládnu hrát z bunkeru trochu na jistotu....
 
Ahoj Paldo,

vítej na Jamce. To je krásná věta, jak z pohádky: "přehodnotil priority v práci, přivedl ke golfu ženu..." to zní jak sen! Jak se to zadařilo? A ti místní tady (nechci jmenovat @Jerry, @RobertSlajs a další), co si od žen utíkají odpočinout na golf a jako prej na školení a tak, budou teď chvíli potichu! :-D
 
Upraveno:
Ahoj!
Na tu dobu, kdy zacnes hrat na jistotu se marne tesi asi kazdy golfista :D

Kazdopadne spravne nastavene priority.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Ahoj!
Na tu dobu, kdy zacnes hrat na jistotu se marne tesi asi kazdy golfista :D

Kazdopadne spravne nastavene priority.

On psal "trochu" ... pokud tím myslel "trošililinku", tak toho určitě lze dosáhnout :p:D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
V zásadě tvrdí, že ji stačil jeden přátelský turnaj na Slavkově, kdy na mne čekala než dohraju, a došlo ji, že buď bude neustále čekat, nebo začne hrát taky :)

Naštěstí k nám pak přišly růžové hole s růžovým bagem a zbytek je historie :D

A ten bunker.. stačilo by mi, kdybych se aspoň v 3/4 případů dostal z bunkeru, teď je to tak 1/5 a to nepřidává na náladě
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
V zásadě tvrdí, že ji stačil jeden přátelský turnaj na Slavkově, kdy na mne čekala než dohraju, a došlo ji, že buď bude neustále čekat, nebo začne hrát taky :)

Naštěstí k nám pak přišly růžové hole s růžovým bagem a zbytek je historie :D

A ten bunker.. stačilo by mi, kdybych se aspoň v 3/4 případů dostal z bunkeru, teď je to tak 1/5 a to nepřidává na náladě
Chytra holka... to je az podezrele :D

Nicmene moda dela sve... v tomto ohledu je zena jiz PGA PRO.

Bunkery das... nebo najdes hriste, kde nejsou nebo jen melke. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom