Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj, zpet ke golfu po 8 letech :)

lukasp

Nováček
Jméno
Lukas
Klub
cgk.cz
Ahoj vsem,

letos jsem po 8mi letech zacal zase hrat trochu golf. Tehda jsem prosel i par turnaju, snizil HCP na 38.6. Pak vyhozene rameno, o rok pozdeji operace, pak zase neco a bylo z toho 8 let :)

Prosel jsem si ted parkrat na hriste, vybiram trenera a zkusim se do toho znovu dostat :)

Tesim se, ze se treba nekde potkame.

Lukas
 
Ahoj vsem,

letos jsem po 8mi letech zacal zase hrat trochu golf. Tehda jsem prosel i par turnaju, snizil HCP na 38.6. Pak vyhozene rameno, o rok pozdeji operace, pak zase neco a bylo z toho 8 let :)

Prosel jsem si ted parkrat na hriste, vybiram trenera a zkusim se do toho znovu dostat :)

Tesim se, ze se treba nekde potkame.

Lukas

Ahoj Lukáši, tak to je skvělá zpráva. Osm let je dlouhá doba ale alespin už víš, co od golfu čekat. Jaká hřiště jsou teď tvá oblíbená? A jak to po podání letech šlo?

Vítej na Jamce, až se ti tu líbí :)
 
Já myslím že se do toho dostaneš zpátky, 8 let sice není chvilka, ale po mých zkušenostech je jedno jestli máš pauzu 2 roky nebo 10 let. Za mě je to už stejný.
Každopádně přeji hodně štěstí, radosti ze hry a co nejméně ztracených míčků :D:D
 
Ahoj, diky za podporu :) Celkem to i jde, cekal jsem ten restart horsi. Vyslovene oblibena hriste nemam, rad se podivam na nova mista. Naposledy jsem hral v Lisnici, Hluboke nad Vltavou nebo Frantiskovych laznich.
 
Naposledy jsem hral v Lisnici, Hluboke nad Vltavou nebo Frantiskovych laznich.

No, to je docela rozptyl. Prozradíš ještě, co tě dovedlo zpět na Jedinou cestu světla a Síly (ehm golfu)?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom