Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj z Ústí

jin69

Člen fóra
Klub
Terasy Ústí n/L
Golf jsem zacal hrat asi pred deseti lety, ale sledoval jsem ho uz leta pred tim. Zacal jsem na verejnem hristi v Libouchci a pak jsem se presunul na Terasy, kde jsem clenem do dneska. Prvni roky jsem hral hodne casto, HCP jsem srazil rychle pod dvacet, pak jsem ale kvuli praci nemel na golf moc casu, dostal jsem se na hriste max 10x za rok. Takze i kvuli golfu znova zmena zamestnani a vloni jsem stihnul 60+ rundicek a letos uz jich mam 30+.:) Golf miluju, strasne rad na nej koukam, strasne rad o nem ctu a samozrejme hraju. Muj sen je zucastnit se jako divak bud The Open nebo Ryder Cupu. Vyhral jsem par turnaju jako asi kazdej, ale uz jsem zjistil, ze nejradsi hraju s kamaradama a honba za nizkym HCP je k nicemu, neni nad vyhranou kavicku.:)
Hezkou hru a at to lita. :)
 
Upraveno:
Ahoj, vitej, v jakem je ted Usti stavu?? Koluji negativni zpravy, tak at mame info od mistniho :)
 
Golf jsem zacal hrat asi pred deseti lety, ale sledoval jsem ho uz leta pred tim. Zacal jsem na verejnem hristi v Libouchci a pak jsem se presunul na Terasy, kde jsem clenem do dneska. Prvni roky jsem hral hodne casto, HCP jsem srazil rychle pod dvacet, pak jsem ale kvuli praci nemel na golf moc casu, dostal jsem se na hriste max 10x za rok. Takze i kvuli golfu znova zmena zamestnani a vloni jsem stihnul 60+ rundicek a letos uz jich mam 30+.:) Golf miluju, strasne rad na nej koukam, strasne rad o nem ctu a samozrejme hraju. Muj sen je zucastnit se jako divak bud The Open nebo Ryder Cupu. Vyhral jsem par turnaju jako asi kazdej, ale uz jsem zjistil, ze nejradsi hraju s kamaradama a honba za nizkym HCP je k nicemu, neni nad vyhranou kavicku.:)
hezkou hru a at to lita. :)
Ahoj, tento víkend zrovna hrajeme Terasy. Dlouho jsem tu nehrál a hřiště dospělo, stromy jsou již dost vysoké. Hřiště se mi líbilo, zítra jdeme znova.
 
Ahoj, vitej, v jakem je ted Usti stavu?? Koluji negativni zpravy, tak at mame info od mistniho :)
Ahoj, no je pravda, ze hriste bejvavalo v daleko lepsi kondici, hlavne greeny, bohuzel byly rozklovany vranama. Ale rekl bych, ze se to ted pomalu zlepsuje.:) Kdyz si prijedes zahrat, tak nastvanej urcite nebudes.
 
Ahoj, no je pravda, ze hriste bejvavalo v daleko lepsi kondici, hlavne greeny, bohuzel byly rozklovany vranama. Ale rekl bych, ze se to ted pomalu zlepsuje.:) Kdyz si prijedes zahrat, tak nastvanej urcite nebudes.
diky za info, porovnani s barborou??
 
@jin69 : Ahoj, vítej na Jamce. Ať se ti tu mezi námi, obdobně golfově postiženými, líbí. :)
 
Vítej. V Ústí jsem se narodil ale na golfu jsem tam ještě nebyl, inspiroval jsi mě, abych to příští neděli napravil. A shodou náhod máte teď levnější celodenní fee - necelých 800, to se hodí.
 
Vítej. V Ústí jsem se narodil ale na golfu jsem tam ještě nebyl, inspiroval jsi mě, abych to příští neděli napravil. A shodou náhod máte teď levnější celodenní fee - necelých 800, to se hodí.
Neni ta sleva jen do 31.5.20?
 
Vítej. V Ústí jsem se narodil ale na golfu jsem tam ještě nebyl, inspiroval jsi mě, abych to příští neděli napravil. A shodou náhod máte teď levnější celodenní fee - necelých 800, to se hodí.
Doporučuji, je to sice dřina, ale techničtější hřiště u nás budeš těžko hledat. Dost výzva, určitě tam letos pojedu ještě hrát.
 
Doporučuji, je to sice dřina, ale techničtější hřiště u nás budeš těžko hleda. Dost výzva, určitě tam letos ještě pojedu hrát.
Presne tak, to na nem mam rad. :)
 
@jin69 hele není, koukni na obrázek. A ověřil jsem to telefonicky.
 

Přílohy

  • 3285.jpg
    3285.jpg
    25,6 KB · Zobrazení: 306
@jin69 hele není, koukni na obrázek. A ověřil jsem to telefonicky.
skoda, ze jsem usti hral tolikrat, ze me nudi uz po 9 :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom