Ahoj z Ústí

jin69

Nováček
Rok ZK
2010
Klub
Terasy Ústí n/L
P/L
Pravák
Značka
PING
19.jamka:
Představení
WITB
Golf jsem zacal hrat asi pred deseti lety, ale sledoval jsem ho uz leta pred tim. Zacal jsem na verejnem hristi v Libouchci a pak jsem se presunul na Terasy, kde jsem clenem do dneska. Prvni roky jsem hral hodne casto, HCP jsem srazil rychle pod dvacet, pak jsem ale kvuli praci nemel na golf moc casu, dostal jsem se na hriste max 10x za rok. Takze i kvuli golfu znova zmena zamestnani a vloni jsem stihnul 60+ rundicek a letos uz jich mam 30+.:) Golf miluju, strasne rad na nej koukam, strasne rad o nem ctu a samozrejme hraju. Muj sen je zucastnit se jako divak bud The Open nebo Ryder Cupu. Vyhral jsem par turnaju jako asi kazdej, ale uz jsem zjistil, ze nejradsi hraju s kamaradama a honba za nizkym HCP je k nicemu, neni nad vyhranou kavicku.:)
Hezkou hru a at to lita. :)

Upraveno:

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Ahoj, vitej, v jakem je ted Usti stavu?? Koluji negativni zpravy, tak at mame info od mistniho :)

Trenér

Guru fóra
Jméno
Jiří
Rok ZK
2005
Klub
GC Čechie
HI (HCP)
5,0
P/L
Pravák
Značka
Srixon
Rozhodčí ČGF
III.třída
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
WITB
Golf jsem zacal hrat asi pred deseti lety, ale sledoval jsem ho uz leta pred tim. Zacal jsem na verejnem hristi v Libouchci a pak jsem se presunul na Terasy, kde jsem clenem do dneska. Prvni roky jsem hral hodne casto, HCP jsem srazil rychle pod dvacet, pak jsem ale kvuli praci nemel na golf moc casu, dostal jsem se na hriste max 10x za rok. Takze i kvuli golfu znova zmena zamestnani a vloni jsem stihnul 60+ rundicek a letos uz jich mam 30+.:) Golf miluju, strasne rad na nej koukam, strasne rad o nem ctu a samozrejme hraju. Muj sen je zucastnit se jako divak bud The Open nebo Ryder Cupu. Vyhral jsem par turnaju jako asi kazdej, ale uz jsem zjistil, ze nejradsi hraju s kamaradama a honba za nizkym HCP je k nicemu, neni nad vyhranou kavicku.:)
hezkou hru a at to lita. :)
Ahoj, tento víkend zrovna hrajeme Terasy. Dlouho jsem tu nehrál a hřiště dospělo, stromy jsou již dost vysoké. Hřiště se mi líbilo, zítra jdeme znova.

jin69

Nováček
Rok ZK
2010
Klub
Terasy Ústí n/L
P/L
Pravák
Značka
PING
19.jamka:
Představení
WITB
Ahoj, vitej, v jakem je ted Usti stavu?? Koluji negativni zpravy, tak at mame info od mistniho :)
Ahoj, no je pravda, ze hriste bejvavalo v daleko lepsi kondici, hlavne greeny, bohuzel byly rozklovany vranama. Ale rekl bych, ze se to ted pomalu zlepsuje.:) Kdyz si prijedes zahrat, tak nastvanej urcite nebudes.

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Ahoj, no je pravda, ze hriste bejvavalo v daleko lepsi kondici, hlavne greeny, bohuzel byly rozklovany vranama. Ale rekl bych, ze se to ted pomalu zlepsuje.:) Kdyz si prijedes zahrat, tak nastvanej urcite nebudes.
diky za info, porovnani s barborou??

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
@jin69 : Ahoj, vítej na Jamce. Ať se ti tu mezi námi, obdobně golfově postiženými, líbí. :)

jin69

Nováček
Rok ZK
2010
Klub
Terasy Ústí n/L
P/L
Pravák
Značka
PING
19.jamka:
Představení
WITB
diky za info, porovnani s barborou??
Omlouvam se, ale na Barbore jsem dlouho nebyl, chystam se tam pristi tyden, tak dam pak vedet.

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Vítej. V Ústí jsem se narodil ale na golfu jsem tam ještě nebyl, inspiroval jsi mě, abych to příští neděli napravil. A shodou náhod máte teď levnější celodenní fee - necelých 800, to se hodí.

jin69

Nováček
Rok ZK
2010
Klub
Terasy Ústí n/L
P/L
Pravák
Značka
PING
19.jamka:
Představení
WITB
Vítej. V Ústí jsem se narodil ale na golfu jsem tam ještě nebyl, inspiroval jsi mě, abych to příští neděli napravil. A shodou náhod máte teď levnější celodenní fee - necelých 800, to se hodí.
Neni ta sleva jen do 31.5.20?

Trenér

Guru fóra
Jméno
Jiří
Rok ZK
2005
Klub
GC Čechie
HI (HCP)
5,0
P/L
Pravák
Značka
Srixon
Rozhodčí ČGF
III.třída
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
WITB
Doporučuji, je to sice dřina, ale techničtější hřiště u nás budeš těžko hledat. Dost výzva, určitě tam letos pojedu ještě hrát.

jin69

Nováček
Rok ZK
2010
Klub
Terasy Ústí n/L
P/L
Pravák
Značka
PING
19.jamka:
Představení
WITB
Doporučuji, je to sice dřina, ale techničtější hřiště u nás budeš těžko hleda. Dost výzva, určitě tam letos ještě pojedu hrát.
Presne tak, to na nem mam rad. :)

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
@jin69 hele není, koukni na obrázek. A ověřil jsem to telefonicky.
skoda, ze jsem usti hral tolikrat, ze me nudi uz po 9 :D

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom