Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj z Jičína

tatomana

Člen fóra
Jméno
Milan
Klub
Golf & Country Club Prosečné
HI (HCP)
31.8
Golf jako hra se mi líbil již hodně dlouho, proto jsem před 11 lety začal hrát crosgolf podle pravidel České asociace extrémního golfu (www.CAEG.cz).Jelikož jsem chtěl zkusit i hru na golfovém hřišti,před 2 roky jsem zakoupil golfové hole a vyrazil na veřejné hřiště. Takže golf hraji pouze rekreačně pro zábavu.Bohužel nejsem ani vlastníkem zelené karty.Jezdím zatím hrát jenom na 2 hřiště : Golfový klub Grabštejn, Sportovně rekreační areál Český ráj Srbsko.V crosgolfu jsem se i několikrát postavil na bednu.
Jinak jsem si všiml že také patřím mezi praváky kteří hrají na levou stranu.
 
Upraveno moderátorem:
Vítej krajane,

na Grabštejnê jsme se možná potkali, pokud se účastníš (tuším) Sudpany turnaje tak jsme se potkali určitě.
Hezkou hru
 
Extrémní golf! Bezva! Konečně někdo, kdo ho hraje a kdo je i na Jamce. Resp. mnoho z nás hrají extrémní golf i na normálním hřišti. Ale to se nepočítá (a dost nám ta týčka v kapse pro některé pozice chybí). Jaké to je, pro extrémního golfistů na "normálním" hřišti? :)

Vítej na Jamce, ať se ti tu líbí!
 
Jaké to je, pro extrémního golfistů na "normálním" hřišti

Ono je to spíš cros golf.Jinak na normálním hřišti opravdu někdy chybí ta možnost zatýčkovat kdykoliv, ale zvykám si.Jinak mezi námi jsou i normální golfisté,dokonce i s HCP17.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom