Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj z České Lípy

Vítej,
:)
Domovské hřiště mám v České Lípě, ale moc ráda bych poznala i jiná hřiště.
takže si vdaná, ale nějakýmu tomu dobrodružství se nebráníš ... 😜

Promiň, ve skutečnosti nejsem trapnej sexuální loudil, jen mi to přišlo jako parádní nahrávka na smeč. 😂:up:
 
Vítej,
:)

takže si vdaná, ale nějakýmu tomu dobrodružství se nebráníš ... 😜

Promiň, ve skutečnosti nejsem trapnej sexuální loudil, jen mi to přišlo jako parádní nahrávka na smeč. 😂:up:
Já myslela, že se tu hraje golf... a ono to vypadá spíš na seznamku (taky jsi mi trochu nahrál na smeč). PS: vdaná nejsem
 
Ahoj všem milovníkům pohodového golfu. Domovské hřiště mám v České Lípě, ale moc ráda bych poznala i jiná hřiště.
Vítej.
Moc hezké domovské hřiště - a rok od roku lepší, rád na něm hraji.
 
Já myslela, že se tu hraje golf... a ono to vypadá spíš na seznamku (taky jsi mi trochu nahrál na smeč). PS: vdaná nejsem
No až se trochu seznámíš z historií místního fóra, tak zjistíš, že jeho náčelník začínal jako provozovatel internetové seznamky. ;)
 
Vítej.
Moc hezké domovské hřiště - a rok od roku lepší, rád na něm hraji.
To ano. Neustále se na něm pracuje. Přibyly rybníky a další se chystá.
 
No až se trochu seznámíš z historií místního fóra, tak zjistíš, že jeho náčelník začínal jako provozovatel internetové seznamky. ;)
Proč mě to neudivuje? Já se tu v těch zprávách trochu ztrácím. Nemám zkušenosti ani s jedním.... No hlavně, že ten golf mě baví. Určitě tu na fóru najdu spousti fajn parťáků pro hru.
 
Taky tam jezdím rád. Miluju 2-ku a 15-ku, protože je beru jako výzvu, dostat se první ranou na grýn. Na patnáctce už se mi to jednou podařilo, na dvojce málem. Většinou to ale končí ztrátou míče a několika ran. 😜
 
  • Super!
Reactions: PFP
Ahoj všem milovníkům pohodového golfu. Domovské hřiště mám v České Lípě, ale moc ráda bych poznala i jiná hřiště.

Ahoj Zuzko, vítej na 19.jamce. Jakpak si se sem k nám dostala? A vůbec, jak si se dostala ke goflu?

Ať se ti tu mezi námi líbí. :up:
 
Ahoj Zuzko, vítej na 19.jamce. Jakpak si se sem k nám dostala? A vůbec, jak si se dostala ke goflu?

Ať se ti tu mezi námi líbí. :up:
Přes Danu z České Lípy. Golf hraji 2 roky a uplnou náhodou. Šla jsem to zkusit a už nepřestala.
 
Vítej Zuzko,
chvilku Ti to trvalo, ale nakonec jsi slib přihlášení splnila :up:
Těším se na nějakou další společnou hru.
 
Přes Danu z České Lípy. Golf hraji 2 roky a uplnou náhodou. Šla jsem to zkusit a už nepřestala.
Za dva roky ses dostala na HI 18 ... gratuluji. Zřejmě dobrej oddíl ... ;)
 
To ano. Neustále se na něm pracuje. Přibyly rybníky a další se chystá.
Taky zdravím! Moje hóóódně oblíbené hřiště. Hraju několikrát za rok, naposledy v pondělí dopoledne. Na 16. jsem nedal 1,30 m. do eaglu:):):)
Ta nová voda bude vpravo vedle čtyřky a pětky, jak je to pole? Chtěl jsem se někoho zeptat, ale nebylo koho a po hře jsem si na to nevzpomněl!
 
Taky zdravím.......a shodou okolností z terasy na golfu v České Lípě 😀, kde jsem před chvílí dohrál rundu v rámci seniorky. Hřiště v parádní kondici, ač boleslavák, hraju tu zde poslední dobou nejčastěji....
 
Taky zdravím! Moje hóóódně oblíbené hřiště. Hraju několikrát za rok, naposledy v pondělí dopoledne. Na 16. jsem nedal 1,30 m. do eaglu:):):)
Ta nová voda bude vpravo vedle čtyřky a pětky, jak je to pole? Chtěl jsem se někoho zeptat, ale nebylo koho a po hře jsem si na to nevzpomněl!
Jo, rybník bude tam.....ukazoval mi to dnes jeden místní....už je to tam vykolíkováno. Má mít přes půl hektaru.
 
Ahoj Zuzi, vítám tě mezi námi děvčaty na Jamce. Lípu znám, @Dana taky, jezdím tam moc ráda, je to moje rodiště a miluju ty kopečky kolem...Špičák, Chotovičák, Klíč... ;)
 
Jo, rybník bude tam.....ukazoval mi to dnes jeden místní....už je to tam vykolíkováno. Má mít přes půl hektaru.
Jj, právě ty kolíky jsem viděl a nejdřív mě napadlo, že nějaké problémy s pozemky!
 
Jj, právě ty kolíky jsem viděl a nejdřív mě napadlo, že nějaké problémy s pozemky!
... bude to paradni, jen se trochu hrozim toho, kam pak posunou odpaliste :)
 
Jo, rybník bude tam.....ukazoval mi to dnes jeden místní....už je to tam vykolíkováno. Má mít přes půl hektaru.
Taky zdravím! Moje hóóódně oblíbené hřiště. Hraju několikrát za rok, naposledy v pondělí dopoledne. Na 16. jsem nedal 1,30 m. do eaglu:):):)
Ta nová voda bude vpravo vedle čtyřky a pětky, jak je to pole? Chtěl jsem se někoho zeptat, ale nebylo koho a po hře jsem si na to nevzpomněl!
👍🏻 16. je hodne oblibena. Mne se dnes povedlo berdie
Taky zdravím! Moje hóóódně oblíbené hřiště. Hraju několikrát za rok, naposledy v pondělí dopoledne. Na 16. jsem nedal 1,30 m. do eaglu:):):)
Ta nová voda bude vpravo vedle čtyřky a pětky, jak je to pole? Chtěl jsem se někoho zeptat, ale nebylo koho a po hře jsem si na to nevzpomněl!
jojo. Palit budeme zrejme pres vodu.
👍🏻 16. je hodne oblibena jamka
Ja dnes birdie na 2.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom