Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všichni na 19. jamce

JirkaP

Nováček
Ahoj,

forum sleduju už skoro 2 roky, tedy celou dobu mé golfové "kariery" . Nyní tedy i aktivně :)

S golfem jsem začal předminulý rok v květnu., Jako mé přání zkusit něco co jsem obdivoval v TV, byl to dárek k narozeninám. Na podzim jsem začal trénovat s trenérem, a na jaře 2019 byla ZK a můj první turnaj Velikonoční na Grabštejně. Domovským klubem je Grabštejn, kde trávím většinu času. Dále se vyskytuji na DR Malevil, občas DR Ještěd.

Golfovou výbavu mám novou , Začátečnický set Wilson X31, dřeva ovšem jsou mimo mé "umění"

Na golf jezdím primárně sám, občas mi některé z dětí dělá caddyho. Určitě budu rád, když se najde někdo z Grab a okolí, kdo by občas rád vyrazil na hru. Občas se povede domluvit na místě.

Zatím hraná hřiště:
Grabštejn
Malevil
Ještěd
Štiřín
Bohdaneč
Konopiště - DÉste

Všem hezkou hru.
 
Vítej Jirko,
rád vidím dalšího zástupce Grabštejna - už tu máme pěknou skupinu 😁
 
@JirkaP: Nazdar Jirko, vítej na fóru. Ať se ti tu líbí. :)

Hrál si s námi v neděli na Grabštejně? A jakou tam máš oblíbenou a neoblíbenou jamku?
 
Ahoj,

forum sleduju už skoro 2 roky, tedy celou dobu mé golfové "kariery" . Nyní tedy i aktivně :)

S golfem jsem začal předminulý rok v květnu., Jako mé přání zkusit něco co jsem obdivoval v TV, byl to dárek k narozeninám. Na podzim jsem začal trénovat s trenérem, a na jaře 2019 byla ZK a můj první turnaj Velikonoční na Grabštejně. Domovským klubem je Grabštejn, kde trávím většinu času. Dále se vyskytuji na DR Malevil, občas DR Ještěd.

Golfovou výbavu mám novou , Začátečnický set Wilson X31, dřeva ovšem jsou mimo mé "umění"

Na golf jezdím primárně sám, občas mi některé z dětí dělá caddyho. Určitě budu rád, když se najde někdo z Grab a okolí, kdo by občas rád vyrazil na hru. Občas se povede domluvit na místě.

Zatím hraná hřiště:
Grabštejn
Malevil
Ještěd
Štiřín
Bohdaneč
Konopiště - DÉste

Všem hezkou hru.
Vítej na jamce!
 
@JirkaP: Nazdar Jirko, vítej na fóru. Ať se ti tu líbí. :)

Hrál si s námi v neděli na Grabštejně? A jakou tam máš oblíbenou a neoblíbenou jamku?
Ano, šel jsem ve druhém flightu. A výsledek nejhorší šrot ever, 17stb. Bohužel jsem nemohl posedět jelikož dcera měla narozeniny.

Grab Neoblíbená 18, 8,6
Grab Oblíbená 3,9,13,14, 17
výsledkově nejhorší 8 a 18
moje "skorovací" 13 a 14
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom