Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všichni jamkaři!

Mizzi

Nováček
Jméno
Petr
Klub
Černý most
HI (HCP)
+-36
Jmenuji se Petr. Golfovou hůl jsem v ruce držel poprvé již někdy v roce 2011. Vážně jsme se však sblížili až v roce 2018. Na Černém mostě jsem pozvolna trénoval, až jsem se květnu 2019 dopracoval k "zelené kartě".
Zatím jsem toho tolik nenahrál a moc hřišť nepoznal. Většinou hraji na Černém mostě (mám to nejblíž). Vyzkoušel jsem Motol, Mstětice, Hodkovičky a Čertovo břemeno. Poslední zmíněné je opravdu skvostné.

Rád chodím na odpolední devítijamkové turnaje po práci, protože jinak nemám s kým vyrazit a víkendy trávím s rodinou. Bohužel letos to vypadá, že odpoledních devítek bude výrazně méně.

Loni jsem se dopracoval k HCP cca 36.
 
Vítej ... to je jedna z mála výhod nás starejch, děti už jsou odrostlý a manželka je v podstatě ráda, že má od nás pokoj. :p = spousta času na golf ...;)
:D tak taky se toho snad někdy dočkám... uvidíme, co synek, jestli ho golf (ne)bude bavit?
 
Ahoj Petře, vítej na Jamce. Jo, rodina a golf... mohl bych vyprávět. :) Máš několik možností - jedna z nich se nabízí: zapojit rodinu do golfu. Upozorňuji - jestli golf pro jednoho není za hubičku, pro rodinu a spol se z toho stává úplně jiná disciplína. A za druhé, ta deprese, když děti postupně začínají hrát líp... jenom úcta ke stáří a moudrosti jim nedá odvahu (do puberty) to tatínkovi slušně a empaticky sdělit... a pak ty diskuse, kdy donekonečna doma básníš o jedné dokonalé ráně a nikdo tě pořádně neposlouchá...

Jj, čekají tě krásné chvíle. :-D Jsem rád, že máme to "sdílené štěstí". :up:

Každopádně, vítej na Jamce, ať se ti tu mezi námi líbí. Btw. jak se líbili/líbí pražské devítky - Motol a Hodkovičky?
 
Ahoj Petře, vítej na Jamce. Jo, rodina a golf... mohl bych vyprávět. :) Máš několik možností - jedna z nich se nabízí: zapojit rodinu do golfu. Upozorňuji - jestli golf pro jednoho není za hubičku, pro rodinu a spol se z toho stává úplně jiná disciplína. A za druhé, ta deprese, když děti postupně začínají hrát líp... jenom úcta ke stáří a moudrosti jim nedá odvahu (do puberty) to tatínkovi slušně a empaticky sdělit... a pak ty diskuse, kdy donekonečna doma básníš o jedné dokonalé ráně a nikdo tě pořádně neposlouchá...

Jj, čekají tě krásné chvíle. :-D Jsem rád, že máme to "sdílené štěstí". :up:

Každopádně, vítej na Jamce, ať se ti tu mezi námi líbí. Btw. jak se líbili/líbí pražské devítky - Motol a Hodkovičky?
Každá je jiná. Motol dost kopcovitý, Hodkovičky placka. Jedno mají společné, užší fairwaye, ale to je asi úděl městských hřišť bojujících s omezeným prostorem. Každopádně přednost dávám Černému mostu a ještě jsem nevyzkoušel Hostivař, kde očekávám, že to bude něco mezi městským hřištěm a normálním...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom