Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všetkým golfistom v Českej republike.

Fanatic

Nováček
Ahoj všetkým golfistom v Českej republike. Som penzista z Trnavy a golf hrám oficiálne od 24.5.2017... Od zajtra máme na Slovensku STOP až do výsledkov testov na COVID - cca 10 dní. Keďže v CR budú golfové ihriská otvorené, ticho ZÁVIDÍM.
Krásnu hru a golfovú pohodu želá Zdeněk.
 

Přílohy

  • 2020 7 júl 13_ty Sliač jamka 9.jpg
    2020 7 júl 13_ty Sliač jamka 9.jpg
    272,9 KB · Zobrazení: 357
Vítej.
Už nějakou dobu se mi honí hlavou myšlenka hecnout @requo a udělat výlet s Jamkou an slovensko a zkusit něco jako “hru Československého přátelství”. S každým dalším slovenským slovem tady na jamce se mi ta myšlenka vždy vrátí. Tak ať se ti tu s námi líbí a třeba si spolu jednou i zahrajeme ;)
 
Vítej.
Už nějakou dobu se mi honí hlavou myšlenka hecnout @requo a udělat výlet s Jamkou an slovensko a zkusit něco jako “hru Československého přátelství”. S každým dalším slovenským slovem tady na jamce se mi ta myšlenka vždy vrátí. Tak ať se ti tu s námi líbí a třeba si spolu jednou i zahrajeme ;)
Jsem pro. Ráda se tam vrátím. 🙂
 
Ahoj všetkým golfistom v Českej republike. Som penzista z Trnavy a golf hrám oficiálne od 24.5.2017... Od zajtra máme na Slovensku STOP až do výsledkov testov na COVID - cca 10 dní. Keďže v CR budú golfové ihriská otvorené, ticho ZÁVIDÍM.
Krásnu hru a golfovú pohodu želá Zdeněk.

Ahoj Zdeňku, vítej na Jamce. Jakpak si se ke golfu dostal?
 
Moji českí priatelia poriadajú golfové turnaje a tak som sa dal nahovoriť a spravil som si v 2017-tom "zelenú kartu". Takže ma to chytilo a doteraz (mimo COVID) som bol každý deň u nás na Akadémii v Trnave na greenoch, alebo na senior či SKGA turnajoch. Momentálne mám HCP 26,0 a chcel by som to dotiahnuť POD 25, aby bolo možné zúčastňovať sa turnajov PROAM, kde je HCP 25 a menej podmienkou účasti.
Na Slovensku je veľa pekných ihrísk do 40km od Trnavy = Piešťany - Nitra - Sedín - Hrubá Borša, do 90 km je to Báč, Zohor, Lozorno , Malacky či Skalica. Pokiaľ by bol niekto schopný usporiadať "Turnaj priateľstva" (po COVIDE), určite sa ho zúčastním.
Všetkým PEKNÚ hru želá Zdeněk.
 
Moji českí priatelia poriadajú golfové turnaje a tak som sa dal nahovoriť a spravil som si v 2017-tom "zelenú kartu". Takže ma to chytilo a doteraz (mimo COVID) som bol každý deň u nás na Akadémii v Trnave na greenoch, alebo na senior či SKGA turnajoch. Momentálne mám HCP 26,0 a chcel by som to dotiahnuť POD 25, aby bolo možné zúčastňovať sa turnajov PROAM, kde je HCP 25 a menej podmienkou účasti.
Na Slovensku je veľa pekných ihrísk do 40km od Trnavy = Piešťany - Nitra - Sedín - Hrubá Borša, do 90 km je to Báč, Zohor, Lozorno , Malacky či Skalica. Pokiaľ by bol niekto schopný usporiadať "Turnaj priateľstva" (po COVIDE), určite sa ho zúčastním.
Všetkým PEKNÚ hru želá Zdeněk.
Držím pěsti, hrát PROAM je pro každého amatéra zážitek. Dobře ty!
 
Vítam ďalšieho člena slovenskej menšiny 😎

Neviem ako v Trnave, ale zákaz vychádzania má toľko výnimiek, že pohyb v prírode je úplne OK.
Aj včera som bol v Blave-Carpathii a bolo tam plno...
Ihriská zavreté nie sú a podľa TeeTime vidím že je ihrisko v Borši a Penati sú dopoludnia skoro plné. Zajtra vybehnem aj mimo okres ale psssst 😉
 
Tak parkovisko v Borši plné SPZ z celej SR a ihrisko plné 😎
Zákaz vychádzania síce platí, ale golf aj hory a hranice okresov prenáša 😉
 

Přílohy

  • 4302B6BA-46D0-4047-80B7-042ACC7A9A82.jpeg
    4302B6BA-46D0-4047-80B7-042ACC7A9A82.jpeg
    156,8 KB · Zobrazení: 219
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom