Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všem

DavidH

Nováček
Ahoj,
už nějakou dobu jsem sem občas zabloudil, když jsem hledal něco ke golfu/ hřištím. Hraji druhým rokem, aktuálně s hcp 16,3, hlavně v okolí Prahy. Rád se k někomu přidám, když to časově vyjde.

Zároveň mám na Vás prosbu - kam na fitting? Pročetl jsem si nějaké feedy ohledně fittingu, viděl jsem tady hodně diskuze k tomu, jestli je užitečný nebo ne :) Viděl jsem, že se tu doporučoval Golf Gear s místním členem, ale to už jsou trochu starší příspěvky. Stále to platí nebo má někdo nějakou novější dobrou zkušenost?

Díky a hezkou hru.
David
 
Ahoj,
už nějakou dobu jsem sem občas zabloudil, když jsem hledal něco ke golfu/ hřištím. Hraji druhým rokem, aktuálně s hcp 16,3, hlavně v okolí Prahy. Rád se k někomu přidám, když to časově vyjde.

Zároveň mám na Vás prosbu - kam na fitting? Pročetl jsem si nějaké feedy ohledně fittingu, viděl jsem tady hodně diskuze k tomu, jestli je užitečný nebo ne :) Viděl jsem, že se tu doporučoval Golf Gear s místním členem, ale to už jsou trochu starší příspěvky. Stále to platí nebo má někdo nějakou novější dobrou zkušenost?

Díky a hezkou hru.
David
Vítej.

Dobrý fitting je dle mého názoru věc užitečná (i když tu bude Bohouš tvrdit, že je to zbytečné, že stačí omotávky 🤭 ).
Já fittoval v Golf House (p. Soukup) a byl jsem spokojený jak s přístupem, tak s výsledkem a nakonec jsme dohodli i lepší cenu holí, než byla ta původně nabídnutá.
 
Ahoj Davide, vítej na Jamce.

To je pěkný skok, druhý rok a už hcp 16,3. Hezké. Takže to lítá rovně a daleko?
 
Ahoj Davide, vítej na Jamce.

To je pěkný skok, druhý rok a už hcp 16,3. Hezké. Takže to lítá rovně a daleko?
Díky, no to bych úplně netvrdil, spíš tomu pomáhá hra kolem greenu, než rovně a daleko. Jsem klasicky příklad fade/slice - hlavně u delších holí. Každopádně teď pracuji na úpravě švihu, takže aktuálně to lítá spíš všude a různě daleko :) .
 
Díky, no to bych úplně netvrdil, spíš tomu pomáhá hra kolem greenu, než rovně a daleko. Jsem klasicky příklad fade/slice - hlavně u delších holí. Každopádně teď pracuji na úpravě švihu, takže aktuálně to lítá spíš všude a různě daleko :) .
Tak je určitě zajímavé, že už po roce hraní jsi pochopil, že nízká čísla v golfu jsou hlavně o krátké hře. Někteří z nás to nepochopili (spíš nechtějí pochopit) dodnes 🤭 .
Ale jestli teď měníš švih, tak s fittingem počkej, pro kvalitní výsledky fittingu to chce ustálený švih ;)
 
Ahoj, kdyz fitting a to orpavdu poradny, tak Milan Vantuch z Golf59.cz na Albatrosu :)
 
Ahoj, co se fittingu týče - mohu doporučit GolfArts, s místním fitterem šlo vše podle plánu, seriozní, vstřícný, poradí.

A pokud chceš opravdovýho mistra v oboru, tak Ondra Trupl z Kaskády :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom