Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všem :-)

Mišar

Nováček
Jmenuji se Michal (Mišar, Mišák, Miš, ...), jsem z Prahy, z poloostrova Holešovice :)
Domovský klub: GC Marina Praha.

První odpal před 3 lety na DR Chateau St. Havel, druhý odpal s "Jdu na golf" na DR Rohanský ostrov, "Zelená karta" na hřišti Soudný v Benátkách nad Jizerou.

A pak jsem začal žít "zelený svět"... Ani jsem netušil do jak časově náročného koníčku se pouštím.
Baví mě hra a poznání nových hřišť. Raději jdu v týdnu 2x hřiště se skvělými přáteli než abych zajel na DR a potrénoval.
Prosím, nebijte mě za to ... Ono mi to tak většinově hezky cinká a létá ke spokojenosti :) A že něco občas nevyjde? Mám vždycky druhou nebo další ránu. A tu přece umí každý :)
 
Jmenuji se Michal (Mišar, Mišák, Miš, ...), jsem z Prahy, z poloostrova Holešovice :)
Domovský klub: GC Marina Praha.

První odpal před 3 lety na DR Chateau St. Havel, druhý odpal s "Jdu na golf" na DR Rohanský ostrov, "Zelená karta" na hřišti Soudný v Benátkách nad Jizerou.

A pak jsem začal žít "zelený svět"... Ani jsem netušil do jak časově náročného koníčku se pouštím.
Baví mě hra a poznání nových hřišť. Raději jdu v týdnu 2x hřiště se skvělými přáteli než abych zajel na DR a potrénoval.
Prosím, nebijte mě za to ... Ono mi to tak většinově hezky cinká a létá ke spokojenosti :) A že něco občas nevyjde? Mám vždycky druhou nebo další ránu. A tu přece umí každý :)
Vítej, konecne nekdo z holesovic :) Na rohanu jsem docela casto a obcas me muzes trefit, kdyz sbiram micky ;)
 
Ahoj jmenovče. :) Vítej na jamce.
Tady jsem ve správném ústavu, velmi rychle zjistíš, že někteří z nás mají místo mozku golfový míček. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom