Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všem z 19. jamky

Ota12

Nováček
Jméno
Štěpán
Přijmení
Bečvář
Klub
Mstětice
HI (HCP)
9,6
Jmenuji se Štěpán, narozen v Praze a to už téměř před půl stoletím.
Golf jsem poprvé vyzkoušel skoro na den přesně před sedmi lety ve Mstěticích a těm jsem dodnes věrný.
Vaše (naše) fórum si pročítám již dlouho, ale přihlásil jsem se až nyní, po výzvách k registraci.
Nevím, co více na úvod napsat, ale pokud bude mít někdo zájem, rád sdělím i další podrobnosti.
Jak jsem již psal, jsem víc čtenář než přispěvatel. Snad to nebude příliš vadit.
 
Hehe, vítej na jamce Štěpáne.
Už jsem tě aspoň tři týdny neviděl osobně :)
 
Díky za uvítání.
To je zvláštní, já Tebe taky ne...
A jak si mě poznal?
 
Ahoj @Ota12 - vítej na Jamce. To víš, registrace je nucena, i jako pasivní čtenář uděláš číslo do počtu uživatelů a to se cení (z něčeho Jamka žít musí, čím více uživatelů, tím větší potencionální zájem pro těch pár reklam, co tu je).

Jak si se ke golfu dostal? Vítej na Jamce, ať se ti tu mezi námi líbí. :)
 
Ahoj @requo ,děkuji za přivítání. Důvody registrace chápu a souhlasím. Proto jsem se také přihlásil.
Ke golfu jsem se dostal díky sledování TV, přesněji ČT a komentářům pánů Bosáka a Lorence. Až pak jsem si uvědomil, že mám hřiště téměř pod nosem a šel jsem to zkusit.
Hned se ze mě stal "pacient". Jsem na golfu 5x-6x do týdne a stále do toho buším, jako hluchej do vrat. Jsem bez talentu a tak to musím vydřít...
 
Jmenuji se Štěpán, narozen v Praze a to už téměř před půl stoletím.
Golf jsem poprvé vyzkoušel skoro na den přesně před sedmi lety ve Mstěticích a těm jsem dodnes věrný.
Vaše (naše) fórum si pročítám již dlouho, ale přihlásil jsem se až nyní, po výzvách k registraci.
Nevím, co více na úvod napsat, ale pokud bude mít někdo zájem, rád sdělím i další podrobnosti.
Jak jsem již psal, jsem víc čtenář než přispěvatel. Snad to nebude příliš vadit.
Vítej
 
Jo ještě jedné věci jsem si všimnul. Inzeruješ, žes ještě nepokořil 80 a přesto máš HI 9,6. Musíš být obdivuhodně vyrovnaný hráč ... závist ... :)
 
Ahoj @Jerry, žena zas tak tolerantní není, ale už nademnou zlomila hůl (naštěstí ne žádnou mojí).
80 jsem opravdu nepokořil. Nejlepší výsledky mám 80, 81 a 82. Hraju převážně ve Mstěticích a tam mi hřiště dost ran dává.
HI 9.6 mám od neděle (ještě stále skáču radostí).
Akorát jsem si všiml, že už hraju 8 let a ne 7, jak jsem psal. Ten čas tak letí...
 
80 jsem opravdu nepokořil. Nejlepší výsledky mám 80, 81 a 82.

A teď ještě napiš, že nejhorší výsledky máš 84 a 85 a rázem naštveš půlku tady z nás. :-D

Dělám si legraci. To je super a gratulace k singlu. Byla oslava?
 
Minulý týden jsme byly s kamarády na pivně-golfovém výletě v Ropici. Po 12 Plzních a 5 hodinách spánku jsem se mezi těma muldama ztratil...
Našel jsem se až v klubovně, bez hromady balonů a s nádherným skóre 103.
Druhý den s polovičním množstvím piv a dvojnásobným spánkem 92 a utopil jsem jen 2 míče na sedmičce.
Pod 85 zahraju tak jednou, dvakrát za sezonu a to mě pak hřeje celý rok.

Dle těch, co to mají, je single až od 9.4, takže žádná oslava nebyla.
Ale já jsem šťastnej i tak. Byl to jeden z mých cílů (dostat se pod 10) a druhý je pokoření těch zmíněných 80 ran.
 
To bude kvůli zaokrouhlování...

A hlavně je to škodolibost od kolegů s "hlubokým" singlem.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom