Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všem tady na fóru

aladincb007

Nováček
Klub
GKHNV
HI (HCP)
54
Jsem začátečník z Českých Budějovic od loňského léta jsem v klubu Hluboká nad Vltavou. HCP zatím 54. Nějakou dobu sleduji toto fórum. Vloni jsem absolvoval víkendový kurz, pořídil si půl set nejlevnějších holí a začal se trápit na veřejném hřišti 😂 a zjišťovat krásy této nádherné hry. Od letošního roku chodím velké hřiště. Mám rád i hřiště v Českém Krumlově, ikdyž je trošku technicky náročnější.
 
Vítej, Aladine, na Jamce. Veřejné hřiště v Hluboké? Tam sem ztratil míček, no, dobře, trochu víc. :-D

Co tě přivedlo ke golfu? Vítej na Jamce, ať je ti tu mezi námi dobře a načerpáš spoustu toho golfového nadšení a inspirace!
 
Tak ke golfu jsem se dostal po firemní akci na utužení kolektivu, kdy byl v ramci sportu zamluven i driving s instruktorem. Pohyb se mě líbil, kór když se jedna z deseti ran povedla. Našel jsem akci začátečnické pondělky a začal jsem tam chodit. Pak jsem si dal intenzivní víkendový kurz. Udělal zelenou kartu. Koupil první hole.
 
Jsem začátečník z Českých Budějovic od loňského léta jsem v klubu Hluboká nad Vltavou. HCP zatím 54. Nějakou dobu sleduji toto fórum. Vloni jsem absolvoval víkendový kurz, pořídil si půl set nejlevnějších holí a začal se trápit na veřejném hřišti 😂 a zjišťovat krásy této nádherné hry. Od letošního roku chodím velké hřiště. Mám rád i hřiště v Českém Krumlově, ikdyž je trošku technicky náročnější.
Vítej na jamce ;-)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom