Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všem se stejným postižením : )

berkoni

Nováček
Po letech pročítání tohoto parádního fóra a pokoušení se hrát aspoň dopředu, jsem se konečně zaregistroval.
Začal jsem před 5 lety v Šilheřovicích a jsem zde i členem, snážím se hrát od sněhu do sněhu, prostě co to jde, tak 60x za rok to stihnu : )
Nejčastěji hraji severomoravská hřiště, turnajů zatím moc nemám, asi 6, musím se polepšit : ) tak snad se někde potkáme, pěknou hru
 
Ahoj, vítej na Jamce. Koukám, že většina z nás je už profláklých jako herci v Ulici. :)

Tuším, že Šilheřovicemi tu ještě nikým zastoupeny nemáme. 60x za rok - to je pěkná porce. Copak že je golfu přivedlo?

Ať se ti tu s námi líbí! :up:
 
Ahoj Moravo. Konečně někdo, kdo je blíže než 300 km. Hraju Rožnov, Ostravici - Šilheřovice už dlouho plánuji vyzkoušet. Tak snad dáme hezkou hru. :up:
 
Po letech pročítání tohoto parádního fóra a pokoušení se hrát aspoň dopředu, jsem se konečně zaregistroval.
Začal jsem před 5 lety v Šilheřovicích a jsem zde i členem, snážím se hrát od sněhu do sněhu, prostě co to jde, tak 60x za rok to stihnu : )
Nejčastěji hraji severomoravská hřiště, turnajů zatím moc nemám, asi 6, musím se polepšit : ) tak snad se někde potkáme, pěknou hru
Šilheřovice mám spojené s mými začátky, hezké hřiště.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom