Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj přátelé golfu

Petr M.

Aktivní člen
Jmenuji se Petr a jsem z Karlových Varů. Golf hraji 13 let a výkonnostně se již několik roků pohybuji okolo HCP 8. Mým domovským hřištěm je Sokolov, ale domovským klubem je kvůli dobré partě Golf Club Klínovec Fichtelberg, kde mám jako více prezident na starosti pořádání všech turnajů, takže se dá říct, že jsem zároveň promotér okolo 10-ti turnajů ročně. Také jsem již několikrát vyškolený rozhodčí 3. třídy. Jsem prokazatelně závislý na golfu a ročně odehraji okolo 100 kol. V zimě miluji hru na simulátoru a pokud to finance a práce dovolí, rád vyrazím za golfem po celé republice i do zahraničí. Vzhledem k věku jsem již senior a velmi rád hraji regionální Lázeňskou senior golf tour, kde nebývá atmosféra tolik vyhrocená a stále zde poznávám spoustu nových lidí.
 
Upraveno:
Konečně někdo koho bych mohla zkusit uhranout, aby mi ukázal Sokolov. Jsem taková ostýchavá a v novém prostředí se ráda za někoho schovám. ;) Vyskytuju se občas v Ostrově a zatím jsem jezdívala jen na Háje.
 
Ahoj Petre!
Vitej v lecebne pro podobne postizene! :)
Jak si se ke golfu dostal a cimpak neni hrajes?
Edit: hole jsem uz nasel ;)
 
Upraveno:
Nazdar Petře, vítej mezi námi.

Když padl ázev klubu "Golf Club Klínovec Fichtelberg" - neplánovali jste výstavbu hřiště, nebo si to s něčím pletu?
 
Nazdar Petře, vítej mezi námi.

Když padl název klubu "Golf Club Klínovec Fichtelberg" - neplánovali jste výstavbu hřiště, nebo si to s něčím pletu?
Ano, klub byl založen zároveň s přípravami na výstavbu hřiště. Město Boží Dar na to vyčlenilo pozemek vpravo od příjezdové cesty těsně před odbočkou do města. Projekt je už dávno vypracovaný, a na staré verzi našich stránek byl k dispozici i master plan, ale na nové už nevím proč není. Stavební povolení je vydáno a aby nepropadlo, tak je oficiálně i stavba zahájena několika hrábnutími bagru, ale stále chybí to hlavní a to jsou finance. Je to dlouhé a zatím neúspěšné jednání, ale věříme, že se to jednou povede. Bylo by to pak nejvýše položené hřiště v ČR.
 
Ahoj Petre!
Vitej v lecebne pro podobne postizene! :)
Jak si se ke golfu dostal a cimpak neni hrajes?
Edit: hole jsem uz nasel ;)
Ke golfu jsem měl určitou náklonnost už od malička. Pak jsem byl na jednom školení v Darovanském Dvoře, kde jsme měli možnost si to pod vedením trenéra vyzkoušet. Později jsme dostali jako rodina pozvánku na den otevřených dveří do Cihelen a pak už bylo vymalováno.
 
Konečně někdo koho bych mohla zkusit uhranout, aby mi ukázal Sokolov. Jsem taková ostýchavá a v novém prostředí se ráda za někoho schovám. ;) Vyskytuju se občas v Ostrově a zatím jsem jezdívala jen na Háje.
Tak až budeš mít cestu okolo a čas, tak se zkusíme domluvit.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom