Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj , poctivě hlásím ..

Ano ano prezidentův pohár je to tak :)
Já jsem v klidu, samozřejmě nervozita bude, ale ikdyž nezahraju 55 tak se svět nezboří;)
Ale děkuju za podporu.
 
K tomu profi boxu... to nabizi zcela nove moznosti reseni pravidlovych sporu na hristi :D
A nebude takové řešení pravidlového sporu v rozporu s golfovou etikou? ;-) :)
 
Ahoj, tak dnes proběhl prezidentův pohár u nás v Broumově na Grosshofu . Hrál jsem na stableford body a v kategorii 37-54 . Když jsem po prvních 3 jamkách kdy jsem byl značně nervozní a dokonce jsem si tu první jamku škrtnul tak po 3 jamkách opadla nervozita a pak to docela šlo. Druhá devítka byla značně lepší a zahrál jsem 4x PAR (ne svůj ale ten normál :D:D )
Ale jinak stále dělám spoustu chyb, ale duležité je , že o nich vím a budu na nich pracovat.

Když jsem došel do Lobby tak sem čekal na výsledek a ikdyž jsem si na to vůbec nevěřil po tom jak jsem to hrál tak jsem nasbíral 55 stableford bodů a ve své kategori 37-54 jsem skončil první a ponížil jsem si na 35.5 :) :D
 
Ahoj, tak dnes proběhl prezidentův pohár u nás v Broumově na Grosshofu . Hrál jsem na stableford body a v kategorii 37-54 . Když jsem po prvních 3 jamkách kdy jsem byl značně nervozní a dokonce jsem si tu první jamku škrtnul tak po 3 jamkách opadla nervozita a pak to docela šlo. Druhá devítka byla značně lepší a zahrál jsem 4x PAR (ne svůj ale ten normál :D:D )
Ale jinak stále dělám spoustu chyb, ale duležité je , že o nich vím a budu na nich pracovat.

Když jsem došel do Lobby tak sem čekal na výsledek a ikdyž jsem si na to vůbec nevěřil po tom jak jsem to hrál tak jsem nasbíral 55 stableford bodů a ve své kategori 37-54 jsem skončil první a ponížil jsem si na 35.5 :):D
Tak gratulace k výsledku a EGA hendikepu. Teď už jsi opravdový golfista ;-)
P.S. Potvrdila se slova “zkušených”, že na prvním týčku budeš nervózní. Ale neboj, to budeš i na dalších turnajích, prostě “první týčko je první týčko” :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom