Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj, nový člen

liborkovarik

Člen fóra
Ahoj přátelé golfu a golfisté. Jsem zde nový člen. Hraji v Praze a okolí. Golf hraji od dětství, začínal jsem v době, kdy bylo v ČR 300 aktivních golfistů a plus mínus se všichni znali. Znám podhoubí českého golfu. Vzhledem k tomu, že mě golf provází takřka celý život (cca 30 let), mohu si dovolit mít radikálnější názory. Mám obrovské zkušenosti z oblasti golfu. Na golfu jsem zažil už opravdu hodně.
Golf beru jako způsob života, nikoli jako marketingový nástroj k odprezentování své osoby. Nezáleží mi na tom, kdo je jak dokonalý manažer, skvělý chirurg, dobrý hokejista, fotbalista nebo kdo je jak moc VIP, nebo kdo má kolik na účtu. Když jsem na golfu, jde mi hlavně o to, aby parťáci ve flightu byli pohodoví lidé, dobře se s nimi povídalo a hráli golf v tempu.
Můj aktuální HCP je 7,3
Co bych na golfu změnil? Zakázal bych měřící zařízení pro HCP horší než 9,9. Neskutečně to zdržuje hru a hráč s HCP 10 a více nedokáže zahrát ránu, kterou si před tím pečlivě vyměří.
Možná zním namyšleně, ale ve skutečnosti jsem člověk, se kterým ja na hřišti zábava, golf si užívám. Tak třeba někdy...
Golfu ZDAR!!!!!!!!!

Libor K.
 
Tak jsem si dal tu praci precist si vsechno, cos tu za ten den dokazal vyplodit a tleskam. Ja, coz ti kdekdo okolo potvrdi, mam kontroverzi hrozne rad. Tlacit to az na hranu nebo i malinko za ni. Miluju ironii a hejtovani, eqilibristicke podpasovky a verbalni knock outy. Ale udelat ze sebe behem 24h intergalaktickeho kokota rozmeru tvoji matky, to je majstrstyk!

Neber to prosim jako moralizovani, to jen nastavuju rovinu me oblibenosti tvoji osoby. Radsi bych sel do virivky s @Helldriver nebo si rozdelil hranolky s @wasp nez se s tebou potkat ve flightu.
 
Teda chlape, ty máš tah na bránu ... do repre s tebou. Po přečtení příspěvku Hořehledskýho démona Martina Kopčáka, jsem neodolal a taky pročetl všechny tvé příspěvky. Evidentně ctíš heslo "Špatná reklama , taky reklama". Mě už by zajímala jen jedna věc: jak si za jeden den našel čas nas..at tolik lidí. Buď sis na to vzal dovolenou, nebo jsi rentiér, což by bylo asi to jediné, co bych ti fakt záviděl.
 
Tak jsem si dal tu praci precist si vsechno, cos tu za ten den dokazal vyplodit a tleskam. Ja, coz ti kdekdo okolo potvrdi, mam kontroverzi hrozne rad. Tlacit to az na hranu nebo i malinko za ni. Miluju ironii a hejtovani, eqilibristicke podpasovky a verbalni knock outy. Ale udelat ze sebe behem 24h intergalaktickeho kokota rozmeru tvoji matky, to je majstrstyk!

Neber to prosim jako moralizovani, to jen nastavuju rovinu me oblibenosti tvoji osoby. Radsi bych sel do virivky s @Helldriver nebo si rozdelil hranolky s @wasp nez se s tebou potkat ve flightu.

Ja si to osobne vubec neberu. Naopak. Dokazi sam o sobe vtipkovat. Jsem velice potesen, ze jsi si dal tu praci a venoval jsi cas tomu, abys zajimave, mozna s nadechem intelektualni urovne, popsal, jak na tebe pusobim. Porad lepsi byt intergalkticky kokot s nazorem nez bezjemenný kývač bez vlastniho nazoru, co jen lajkuje ostatni.

A aby sis nemyslel, i jsem si precetl clanky, ktere jsi tu vytvoril a musim uznat, ze jsou hezky napsane, mozna pro nekoho poucne. A to myslim v dobrem smyslu slova.

Jestli si pujdeme nekdy zahrat spolu golf? Proc ne? Ja vyjdu s kazdym, kdo se nebere moc vazne a dokaze si udelat ze sebe legraci.

Mej prijemny den a tesim se na dalsi clanek.

Libor
 
Teda chlape, ty máš tah na bránu ... do repre s tebou. Po přečtení příspěvku Hořehledskýho démona Martina Kopčáka, jsem neodolal a taky pročetl všechny tvé příspěvky. Evidentně ctíš heslo "Špatná reklama , taky reklama". Mě už by zajímala jen jedna věc: jak si za jeden den našel čas nas..at tolik lidí. Buď sis na to vzal dovolenou, nebo jsi rentiér, což by bylo asi to jediné, co bych ti fakt záviděl.

Jerry, jedina situace, ktera me mrzi a za kterou bych se z oci do oci omluvil je ta lapalie na jamce č. 4 na Zbraslavi. Osobne tyto situace nevyhledavam. Bohuzel se to stalo, mozna jsem se nechal v tu chvili trochu strhnout, ale to me neomlouva.

Nicmene za zadny nazor se omlouvat nebudu. Jestli to nekoho nas.alo? Jeho problem. O tom fórum a diskuze jsou. Nejake nazory jsou nam blizke, nejake mene a nejake nas stvou. Kazdy pise svuj nazor. Nerikam, ze muj nazor je spravny, ale prave v diskuzi se da dojit k zaveru. A kdyz se mylim, dokazu to uznat.
A ano, mam volno. Nejsem rentier. Bohuzel na golf nemuzu. Jinak bych tu netrcel.

Hezky den.

Libor
 
Názory ti nikdo nebere. A je dobře, že se je nestydíš sdělit veřejně. Jen by to chtělo trochu více diplomacie, méně útoků a ukazování jací tu jsme všichni blbci. Teď to vypadá spíše na špatný začátek než že bys byl opravdu kretén. [emoji6]
 
Nicmene za zadny nazor se omlouvat nebudu. Jestli to nekoho nas.alo? Jeho problem. O tom fórum a diskuze jsou. Nejake nazory jsou nam blizke, nejake mene a nejake nas stvou. Kazdy pise svuj nazor. Nerikam, ze muj nazor je spravny, ale prave v diskuzi se da dojit k zaveru. A kdyz se mylim, dokazu to uznat.

Copak vo to. Nevím o nikom, kdo by zde na jamce s tímto tvým názorem nesouhlasil. Já se v této kauze považuji za nezúčasněného pozorovatele, proto si myslím mohu dovolit krátké zhodnocení toho, co jsem četl. Kdybych to měl shrnout do jediné nerozvité věty, já jsem z tvých reakcí cítil jakousi přebytečnou, až zlobnou, míru agresivity. Chci věřit, že to nebyl tvůj záměr a možná jsi taky při čtení některých vláken nabyl dojmu, že to je zde "IN" (nenápadně tím narážím na vždy "v rukavičkách" hovořícího a píšícího mkopcak :p:D). Tu toleranci si ale musíš nejprve vykoupit respektem a ten nezískáš, když hned první den zapojení se do komunity začneš kolem sebe kopat hlava nehlava. Howk!;)
 
Copak vo to. Nevím o nikom, kdo by zde na jamce s tímto tvým názorem nesouhlasil. Já se v této kauze považuji za nezúčasněného pozorovatele, proto si myslím mohu dovolit krátké zhodnocení toho, co jsem četl. Kdybych to měl shrnout do jediné nerozvité věty, já jsem z tvých reakcí cítil jakousi přebytečnou, až zlobnou, míru agresivity. Chci věřit, že to nebyl tvůj záměr a možná jsi taky při čtení některých vláken nabyl dojmu, že to je zde "IN" (nenápadně tím narážím na vždy "v rukavičkách" hovořícího a píšícího mkopcak :p:D). Tu toleranci si ale musíš nejprve vykoupit respektem a ten nezískáš, když hned první den zapojení se do komunity začneš kolem sebe kopat hlava nehlava. Howk!;)

Mám si rukavičky sundat?!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom