Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj , něco málo o mně :)

Milan

Nováček
Ahoj golfová rodino.

Golf mě lákal hodně dlouho, ale nejak jsem se nemohl odhodlat a udělat ten první odpal, až jsem se seznámil s jedním človíčkem a z něj vypadlo , že trénuje a není problém přijet. To se psal rok 2015 a já kluk z moravy vyrazil na Liberecko, přesněji na Grabštejn a tím začala moje láska ke golfu.

Ač je to doba co jsem udělal zelenou kartu tak jsem stále nováček na HCP 54, občas talent , občas netrpělivec co se podívá za míčkem :)

cíl mám pro letošek snížit HCP a relaxovat u hry.
Jsem z Moravy letos domovské hřiště Kořenec

Pracovně mediální konzultant pro FTV Prima,

A na závěř trochu osobního: díky golfu jsem poznal tu nejbáječnější ženu pod sluncem a letos si ji vezmu :)
 
Ahoj golfová rodino.

Golf mě lákal hodně dlouho, ale nejak jsem se nemohl odhodlat a udělat ten první odpal, až jsem se seznámil s jedním človíčkem a z něj vypadlo , že trénuje a není problém přijet. To se psal rok 2015 a já kluk z moravy vyrazil na Liberecko, přesněji na Grabštejn a tím začala moje láska ke golfu.

Ač je to doba co jsem udělal zelenou kartu tak jsem stále nováček na HCP 54, občas talent , občas netrpělivec co se podívá za míčkem :)

cíl mám pro letošek snížit HCP a relaxovat u hry.
Jsem z Moravy letos domovské hřiště Kořenec

Pracovně mediální konzultant pro FTV Prima,

A na závěř trochu osobního: díky golfu jsem poznal tu nejbáječnější ženu pod sluncem a letos si ji vezmu :)
Ty zvíře !!!! :D Gratulec
 
ÁAAAch taková romantika! :rolleyes::)
 
pánové , ona je úžasná tak klidně s sebou i jako manželku
Miloooo :D
Byla s Tebou uz na vode? Par dni jen tak v kanoi?
Jak rikam, to druhy manzelstvi je skoro vzdy o fous lepsi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
no tak informace z greenu, budoucí žena stále semnou chodí a už pomale trénuje :)
 
no tak informace z greenu, budoucí žena stále semnou chodí a už pomale trénuje :)
Říka se budoucí bývalá žena :D ... ale držím pěsti, taky si musím zaklepat, i když naštěstí golf nehraje ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom