Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj kolegyně a kolegové.

Laduna55

Nováček
Pokusím se o sobě něco říct a představit se. Některé z vás znám, protože jsem se s vámi už setkal i když mě znají tři, čtyři. Dělal jsem několik sportů fotbal, zavodní auta a lyžování aktivně a dost sportů rekreačně a nepřeberné množství u televize při jeho sledování. Před lety(cca 7) mě kamarád dotáhl na hřiště a začalo to. Protože jsem měl dost času byl jsem zapálený a byl na hřišti ob den, hrál jsem asi dobře a snižoval HDC na turnajích rychle. No a pak jsem si zlomil nohu a celou sezonu nehrál a poslední dva roky to dost flákám. Slibuji si ale, že budu pilnější, abych se sám před sebou nemusel stydět. Nicméně to dělám pro zábavu a radost, že se můžu projít v přírodě a pokecat s kamarády a známými. Nejsem ani zbytečně nervní a moc se nerozčiluji, protože je to vždy jen moje vina.
 
Ahoj, vítej na Jamce, ať se Ti tu líbí a brzy se dostaneš zase do patřičné golfové formy. :)

Nicméně to dělám pro zábavu a radost, že se můžu projít v přírodě a pokecat s kamarády a známými. Nejsem ani zbytečně nervní a moc se nerozčiluji, protože je to vždy jen moje vina.

Tohle by se mělo do na prvním odpališti do kamenů tesat. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom