Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj jsem tu nový člen...

Ahoj Pavle, vitej na Jamce. Presunul jsem tve predstaveni do spravne kategorie, do te predchozi to nepatrilo.

Náš zatím největší všudehrál je @JanKostalCZE, je tu i pár dalších. Snad se přiznají. :)

Vítej na Jamce, ať se ti tu líbí.
 
Upraveno:
Ahoj, vitej na jamce!
Par vsudehralu tu je, ale blaznu jako mi dva tu moc neni. Predpokladam, ze tvych 108 hrist nedozenu nikdy, jelikoz uz to nejde :D Jedine kdyby se zaclo zapocitavat i Slovensko, to mam taky cele :)
Jak jsi na tom s hristi mimo cr?? Hrajes i hriste mimo struktury cgf??
 
Ahoj. Také jsem registrovaný na všudehrálském serveru, ale zatím končím sedmou desítku hřišť ...
 
Ahoj Pavle.

Nejsem si jistý, nebyli jsme spolu vloni na podzim v Portugalsku?
Chystáš se někam letos?
 
me jeste chybi 24 hřišť na bronzoveho, za 2 roky snad ...
 
Poslušně se hlásím k příslušnosti ve spolku všudehrálském. Na mého souseda, který je první ani na @JanKostalCZE nemám, ale už jsem pár desítek českých hřišť odehrál. Vítej na fóru obdobně postižených...
 
Upraveno:
Ještě jsem všude nehrála, ale mám to v plánu :) V klubu ale už jsem.
 
DÍKY VŠEM ZA MILÉ PŘIVÍTÁNÍ. POTĚŠILO MĚ TO. ZATÍM SE SEZNAMUJI S KOMUNIKACÍ A CO KDE JE.
ODPOVÍM VŠEOBECNĚ NA DOTAZY .: LETOS JSEM HRÁL 2X TUCÁN RESORT V PANAMA CITY, PYŠELY, NEBESKOU RYBNOU, UNO, HLUBOKOU,TELČ, 2X KVALIFIKACI NA ME V URBAN GOLFU V PRAZE A LITVÍNOVĚ. S POTĚŠENÍM JSEM SE ZÚČASTNIL JAKO DOBROVOLNÍK PGA R.DUBAI NA ALBATROSU A CHALENGE B VE ZBRASLAVI. A TEĎ SE LÉČÍM ZÁNĚT BURZY LEVÝ LOKET + ANTIBIOTIKA. AHOJ
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom