Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj jsem tu nový člen... Prokop

prokop

Nováček
Ahoj všem, jsem tu nováček.
Hraju od 2012. Průměrně tak 8 turnajů za rok, k tomu tak 15x hřiště. Takže dá se říct nikdenehrál. Párkrát v zahraničí Turecko, Itálie, Portugalsko, Španělsko... Hřiště mám rád v rovince (dříve jsem dělal lukostřelbu a tam se taky do kopce moc nestřílelo). Jsem pražák a rád trénuju, Marina, Čechie a pod. nejradši ráno. Když zdraví dovolí tak mi 2x týdně DR udělá radost.
Každej rok si říkám: letos budu hrát víc než vloni...
Golfu a golfistům zdar!
 
Ahoj všem, jsem tu nováček.
Hraju od 2012. Průměrně tak 8 turnajů za rok, k tomu tak 15x hřiště. Takže dá se říct nikdenehrál. Párkrát v zahraničí Turecko, Itálie, Portugalsko, Španělsko... Hřiště mám rád v rovince (dříve jsem dělal lukostřelbu a tam se taky do kopce moc nestřílelo). Jsem pražák a rád trénuju, Marina, Čechie a pod. nejradši ráno. Když zdraví dovolí tak mi 2x týdně DR udělá radost.
Každej rok si říkám: letos budu hrát víc než vloni...
Golfu a golfistům zdar!
Vítej. 🙂
 
[
Ahoj všem, jsem tu nováček.
Hraju od 2012. Průměrně tak 8 turnajů za rok, k tomu tak 15x hřiště. Takže dá se říct nikdenehrál. Párkrát v zahraničí Turecko, Itálie, Portugalsko, Španělsko... Hřiště mám rád v rovince (dříve jsem dělal lukostřelbu a tam se taky do kopce moc nestřílelo). Jsem pražák a rád trénuju, Marina, Čechie a pod. nejradši ráno. Když zdraví dovolí tak mi 2x týdně DR udělá radost.
Každej rok si říkám: letos budu hrát víc než vloni...
Golfu a golfistům zdar!
Ahoj Prokope :) tak to se třeba někdy na Čechii dopo potkáme⛳
 
Ahoj Prokope, vítej na Jamce. Ať se ti tu líbí. Uvidíme se na Requo Cupu! Ty jo, lukostřelce - to tu tuším ještě nebylo. Jak se člověk od luku dostane je golfu?
 
Ahoj Prokope, vítej na Jamce. Ať se ti tu líbí. Uvidíme se na Requo Cupu! Ty jo, lukostřelce - to tu tuším ještě nebylo. Jak se člověk od luku dostane je golfu?
Cesta od lukostřelby ke golfu je překvapivě krátká! Trénink spočívá v opakování rutinního pohybu, co možná nejkonzistentněji (fuj to je slovo😀), taky je to hlavně v hlavě, když ti to střílí pořád mimo cíl ale na stejné místo, tak miř na druhou stranu a bude To v cíli. Taky chodíš venku po trávě. Někde jsem četl že v Anglii ve středověku existovaly lukostřelecké soutěže v podobě kombinace procházky a střelby na cíl - taková jamkovka... Hodně korejských (Tam má lukostřelba hlubokou tradici) golfistů a golfistek jsou lukostřelci. Trénink golfu je podle mě taky takový zen jsko u lukostřelby, proto mě baví trénovat 😀.
 
Já jsem taky notorickej trénovač. Taky ti to trénování přináší tak malé výsledky na hřišti jako mě? 😂 😜
Jsou to tak trochu 2 různý disciplíny, který se někdy setkaj a někdy ne :cool: , ale jedna bez druhý moc nedávaj smysl nikdy. Asi jako manželství.
 
Já jsem taky notorickej trénovač. Taky ti to trénování přináší tak malé výsledky na hřišti jako mě? 😂 😜
znám ale je tam rozdíl...
někomu malé, někomu ale žádné :sick: :p
 
Ahoj všem, jsem tu nováček.
Hraju od 2012. Průměrně tak 8 turnajů za rok, k tomu tak 15x hřiště. Takže dá se říct nikdenehrál. Párkrát v zahraničí Turecko, Itálie, Portugalsko, Španělsko... Hřiště mám rád v rovince (dříve jsem dělal lukostřelbu a tam se taky do kopce moc nestřílelo). Jsem pražák a rád trénuju, Marina, Čechie a pod. nejradši ráno. Když zdraví dovolí tak mi 2x týdně DR udělá radost.
Každej rok si říkám: letos budu hrát víc než vloni...
Golfu a golfistům zdar!
Vítej! ;-)
 
znám ale je tam rozdíl...
někomu malé, někomu ale žádné :sick: :p
Vydrž, vono se to prošťouchne. Já už na to spoléhám přes rok a už cítím, že se to blíží ... 😂 😜
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom