Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj golfisti

Willybald

Nováček
Jmenuji se Petr,je mi čtyřicet a golf se mi líbil vždycky,ale začal jsem až v loňském roce,jsme členem na hřišti v Kynžvartu a zatím je moje hra docela bída,ale snažím se a doufám,že se ta snaha někde odrazí😁
 
Jmenuji se Petr,je mi čtyřicet a golf se mi líbil vždycky,ale začal jsem až v loňském roce,jsme členem na hřišti v Kynžvartu a zatím je moje hra docela bída,ale snažím se a doufám,že se ta snaha někde odrazí😁
zdravím, vítej :up: jsme na tom podobně, v červnu se tam k vám chystám, nechceš si někdy projít hřiště společně?
 
Já většinou v týdnu moc nemůžu,to mám většinou čas tak na chvilku na driving,ale v červnu bych měl mít víc volna tak pak by to šlo
 
Já většinou v týdnu moc nemůžu,to mám většinou čas tak na chvilku na driving,ale v červnu bych měl mít víc volna tak pak by to šlo
prima, tak já ti v červnu napíšu sem do zprávy, jak to mám já a určitě to nějak domluvíme, na hřiště se těším, podle zdejších recenzí je moc hezké
 
Jmenuji se Petr,je mi čtyřicet a golf se mi líbil vždycky,ale začal jsem až v loňském roce,jsme členem na hřišti v Kynžvartu a zatím je moje hra docela bída,ale snažím se a doufám,že se ta snaha někde odrazí😁

Ahoj Petře, vítej na Jamce. Tady si mezi svými. :) jakpak si se ke golfu dostal? A tvá oblíbená výmluva, proč to nelítá rovně (nediv se této divné otázce, potřebuji inspiraci - mě mé výmluvy už všichni prokoukli)?

Ať se ti tu líbí. :up:
 
Jmenuji se Petr,je mi čtyřicet a golf se mi líbil vždycky,ale začal jsem až v loňském roce,jsme členem na hřišti v Kynžvartu a zatím je moje hra docela bída,ale snažím se a doufám,že se ta snaha někde odrazí😁
Ahoj, já jsem tu taky nová 😃 Do Kynžvartu jsem jezdila s mými dětmi do lázní několik let a chodili jsme se procházet na green. Tam jsem si tehda řekla, že také jednou budu hrát golf. Zatím jsem hrála jenom v na Trasách v Ústí a v Teplicích na Barboře, Kynžvart bude hned další hřiště, kam pojedu! Když byste vzali ženskou do party.... ráda se přidám 😀🙈
 
Ahoj Petře, vítej na Jamce. Tady si mezi svými. :) jakpak si se ke golfu dostal? A tvá oblíbená výmluva, proč to nelítá rovně (nediv se této divné otázce, potřebuji inspiraci - mě mé výmluvy už všichni prokoukli)?

Ať se ti tu líbí. :up:

Vlastně jsem hledal druhý sport ke gymnastice pro svou dceru a golf se mi vždycky líbil tak jsem ji v Kynžvartu přihlásil a začal chodit taky😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom