Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj Golfisti!

Hollister

Nováček
Jméno
Honza
Klub
ČGK
HI (HCP)
32,2
Ahoj Golfisti,
jmenuji se Honza, táhne mi na 30 a s golfem jsem začal teprve dva roky dozadu, mnoho zkušeností jsem zatím neposbíral a momentálně jsem na HCP okolo 32.
Oblíbené hřiště mám Podbořánky a Darovanský Dvůr (tam je má nejoblíbenější jednoduchá devítka Jezírka), kam jezdím nejčastěji. :)
Golf se pro mě stal nedělním odpočinkovým sportem, kam chodím po sobotních fotbalových zápasech protáhnout bolavé nohy. A pomalu se přeměňuje v závislost. ;)
Pokud někdy potkáte na hřišti hráče, který má v bagu driver jen proto, aby na něj mohl navléci cover - Krtečeka, tak se pravděpodobně bude jednat o mě. :D Jinak se hře s driverem v zájmu bezpečnosti všech v okolí vyhýbám.:D
Hezký den a hlavně hezkou hru!
Honza
 
Ahoj Golfisti,
jmenuji se Honza, táhne mi na 30 a s golfem jsem začal teprve dva roky dozadu, mnoho zkušeností jsem zatím neposbíral a momentálně jsem na HCP okolo 32.
Oblíbené hřiště mám Podbořánky a Darovanský Dvůr (tam je má nejoblíbenější jednoduchá devítka Jezírka), kam jezdím nejčastěji. :)
Golf se pro mě stal nedělním odpočinkovým sportem, kam chodím po sobotních fotbalových zápasech protáhnout bolavé nohy. A pomalu se přeměňuje v závislost. ;)
Pokud někdy potkáte na hřišti hráče, který má v bagu driver jen proto, aby na něj mohl navléci cover - Krtečeka, tak se pravděpodobně bude jednat o mě. :D Jinak se hře s driverem v zájmu bezpečnosti všech v okolí vyhýbám.:D
Hezký den a hlavně hezkou hru!
Honza
Jééé, nazdar Honzo, v sobotu jsi zahrál hezky :-D!
 
Ahoj Golfisti,
jmenuji se Honza, táhne mi na 30 a s golfem jsem začal teprve dva roky dozadu, mnoho zkušeností jsem zatím neposbíral a momentálně jsem na HCP okolo 32.
Oblíbené hřiště mám Podbořánky a Darovanský Dvůr (tam je má nejoblíbenější jednoduchá devítka Jezírka), kam jezdím nejčastěji. :)
Golf se pro mě stal nedělním odpočinkovým sportem, kam chodím po sobotních fotbalových zápasech protáhnout bolavé nohy. A pomalu se přeměňuje v závislost. ;)
Pokud někdy potkáte na hřišti hráče, který má v bagu driver jen proto, aby na něj mohl navléci cover - Krtečeka, tak se pravděpodobně bude jednat o mě. :D Jinak se hře s driverem v zájmu bezpečnosti všech v okolí vyhýbám.:D
Hezký den a hlavně hezkou hru!
Honza
Vítej.
A toho krtečka jsi vzal kde? Já už ho marně několik let chci :D:D:D:D
 
@Hollister: Ahoj Honzo, vítej na Jamce. :up:

Jakpak si se ke golfu dostal?

Ať se ti mezi námi na Jamce líbí a věřím, že od teď budu vyhlížet toho správného krtečka. Udělej fotku, ať se pokocháme, až budeš mít na hřišti chvilku :)
 
@Hollister: Ahoj Honzo, vítej na Jamce. :up:

Jakpak si se ke golfu dostal?

Ať se ti mezi námi na Jamce líbí a věřím, že od teď budu vyhlížet toho správného krtečka. Udělej fotku, ať se pokocháme, až budeš mít na hřišti chvilku :)
To takhle jednou touhle závislostí nakazil @RobertSlajs mého tátu a ten pak v době koronaviru mě. 😀
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom